Слідкуйте за нами

15-03-2013
     Відділ  обслуговування дітей  КЗК КМПБ (до 1.01.2022 року  - філія № 7 ЦБС для дітей) – простір для творчості та спілкування юних кременчужан, де дітям змалечку прищеплюється любов до книги та читання.

     Багато колишніх користувачів бібліотеки, ставши батьками, залюбки приводять  дітей до своєї першої бібліотеки.
Структура відділу:
-    Абонемент дошкільників та учнів 1-9 класів – пропонує широкий вибір літератури, яка повністю  задовольняє потреби учнів у навчальному процесі та самостійному читанні.
-    Зал читання та дозвілля дошкільнят та учнів 1-9 класів – відкритий простір, де можна зустрітися з друзями, відпочити з цікавою книгою, навчитись новому та пограти в ігри. Бібліотекарі пропонують широкий вибір майстер-класів  та різноманітні соціокультурні заходи. Батьки юних користувачів із задоволенням  відвідують разом  з дітьми «Веселу майстерню», де можна цікаво та весело провести вільний час усією родиною вільний час та навчитися виготовляти різноманітні саморобки.
 

    Відділ обслуговування дітей КМПБ практикує проведення масових заходів, в яких задіяно вуличний простір.
     Юні користувачі бібліотеки  неодноразово ставали переможцями різноманітних конкурсів, спрямованих на популяризацію дитячого читання.
У відділі постійно оформлені цікаві фотозони,  де діти залюбки фотографуються.
     Малеча разом з батьками із задоволенням  відвідують  майстер-класи «Веселої майстерні» на яких можна навчитися робити саморобки,  цікавота та весело провести вільний час.      Відділ є активним учасником Ярмарку інноваційних бібліотечних ідей «БІБЛІОКРЕ@ТИВ».
     Бібліотекарі  відділу обслуговування дітей роблять все можливе, щоб в стрімкий час гадетів та смартфонів привити дітям любов до книги та читання!
 
Ми працюємо для Вас:
Щоденно з 10 до 18 год.
п’ятниця, субота — вихідний

Наша адреса:
м. Кременчук
вул. Європейска, 66/13
зупинка «Міськводоканал»

Завідувачка - Шабуніна Олена Олесандрівна
Сторінка на Фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064881545422           


Коментарі: Залишити коментар
 
X