Слідкуйте за нами

15-03-2013

      Відділ краєзнавчої інформації та бібліографії був створений у 1980 році, як відділ інформаційно-бібліографічної роботи із сектором краєзнавчої бібліографії. З 2021 року проводив свою діяльність у складі  методично-бібліографічного відділу, як сектор інформаційно-бібліографічної роботи. З 2023 року відділ працює як окрема структура, що забезпечує довідково-бібліографічне та інформаційне обслуговування усіх категорій користувачів. 

     Відділ надає запитувану інформацію з найбільшою повнотою і точністю; здійснює допомогу у користуванні довідково-бібліографічним апаратом; збирає та зберігає краєзнавчі документно-інформаційні ресурси з різних аспектів життєдіяльності міста, сприяє підвищенню професійної майстерності працівників КМПБ щодо інформаційно-бібліографічної діяльності; має базу оцифрованих місцевих газет.

      Фонд відділу складає близько 3 тис. екземплярів книг та брошур, серед яких бібліографічні покажчики, довідкова література, власна бібліографічна продукція (рекомендаційні бібліографічні покажчики та списки літератури). У відділі зберігаються місцеві періодичні видання починаючи з 1953 р.

      Електронні ресурси:

Електронна СКС та Електронний краєзнавчий каталог

«Цифрова бібліотека»

«Аудіоподкасти»


      Ми працюємо для Вас:

Щоденно з 8.30 до 17.00 год.

субота, неділя — вихідний 

      Наші контакти:

м. Кременчук

вул. Європейська, б. 66/13

зупинка «Міськводоканал»


Завідуюча відділу Ткаченко Наталія Михайлівна

Сторінка на Фейсбук Бібліограф ЦБС


Коментарі: Залишити коментар
 
X