Слідкуйте за нами

18-03-2013

  Придніпрянська бібліотека приєдналась до Кременчуцької ЦБС у 2021 році. Місія бібліотекиполягає в якісному бібліотечному обслуговуванні жителів села Придніпрянське.
       22 грудня 2020 року Кременчуцькою міською радою Кременчуцького району Полтавської області було прийнято рішення «Про затвердження статутів комунальних закладів культури в новій редакції» та було затверджено новий статут Комунального закладу культури «Кременчуцька міська централізована бібліотечна система для дорослих», унаслідок чого до  ЦБС для дорослих приєдналися три нові бібліотеки – Потоківська, Придніпрянська та Малокохнівська, які розпочали свою роботу в структурі бібліотеки з січня 2021 року.
      30 червня 2021 року Кременчуцькою міською радою Кременчуцького району Полтавської області було прийнято рішення «Про внесення змін до найменування та реорганізацію комунальних закладів культури Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області». На підставі цього рішення бібліотека с. Придніпрянське набула статусу пункту видачі.

                                           

 

 

Фонд бібліотеки — 10000 примірників, користувачів щорічно — 250.

Бібліотека працює в координації з сільським Центром культури та дозвілля.


Бібліотека обслуговує користувачів абонементом.

 


Ми працюємо для вас:
Щоденно з 9 до 13 год.
Вихідні дні: субота, неділя
Наші контакти:
 с. Придніпрянське, вул Центральна, буд. 62

Завідуюча пунктом видачі — Кушко Вікторія Вікторівна
Фейсбук: https://www.facebook.com/prydnipryanskyy.klub.5

Коментарі: Залишити коментар
 
X