Слідкуйте за нами

14-10-2013

Днями для студентів 1-3 курсів факультету електроніки та комп’ютерної інженерії за сприяння ст. викладача кафедри «Електронних апаратів» Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградськогол Гладкого Віктора Васильовича працівники відділу технічної літератури та читального залу ЦМБ ім. Горького провели електронну презентацію, присвячену 70-й річниці визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників «Кременчук далекий і близький, яка розповідає про основні символи нашого міста і, яка допоможе вам здійснити віртуальну подорож по Кременчуку в різні періоди його історичного розвитку.

Також студенти переглянули віртуальну виставку „Журнальні засіки“ (Архів улюблених журналів). Це перелік та короткі відомості про суспільно-економічні, виробничо-технічні та журнали природничої тематики, які зберігаються у відділі технічної літератури ЦМБ ім. Горького.
Наприклад, такий популярний журнал як „Радио“ ми маємо у своєму архів, починаючи з 1965 року, журнал «Моделист-конструктор“ — з 1969 року.
Більш детальну інформацію про ці та інші періодичні видання, які ми маємо в своєму архіві та одержуємо і сьогодні ви зможете, завітавши до відділу технічної літератури ЦМБ ім. Горького, або, якщо відвідаєте сайт нашої бібліотеки, на якому розміщена ця електронна презентація.

Коментарі: Залишити коментар
 
X