Слідкуйте за нами

16-02-2018
   15 лютого  в  бібліотеці-філії №1  ім.  І.  Приходька  в  рамках  Єдиного  дня  інформування  населення  відбувся  вечір  пам’яті  В’ячеслава  Чорновола.
16-02-2018
     21 лютого 2018 року традиційно всі бібліотеки України святкують Міжнародний день рідної мови. 
     Cвято було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 1999 році.
    До свята долучилися  і ми,  відділ читальної зали ЦМБ імені  М.Горького, підготувавши ай стопер «Українська з хештегом».  На експозиції представлена  тематична література, яка показує велич української мови та її роль в житті кожного українця. 16-02-2018

 

 День, що  єднає  серця.  День, коли світом править червоний колір: колір любові, троянд та поезії.                                                                                                                         

 Саме з нагоди цього свята бібліотекарі  відділу абонементу Домбровська О. В. та Ходова Н. В. провели романтичний захід,  літературну альтанку «Кохання очима класиків», в актовому залі загальноосвітньої школи № 19 для учнів 10 та 11 класів.

15-02-2018

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

     Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми віддаємо честь їхньому героїзму та звитязі, мужності та професіоналізму, захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності.

15-02-2018

       Важко встановити, коли на землі з'явилося  кохання. Воно існує стільки ж часу, скільки існують люди. Кохання - це, мабуть, самий високий плід на дереві людських почуттів. 

13-02-2018

 

Кохання і поезія… Дзеркала, що відбивають сутність людської душі.

   Красива поезія про любов та довіру, дружбу і життя – гарна можливість поглянути на світ з іншої сторони, відчути почуття інших людей у мелодійних рядках віршів. Сумні вірші – красиві слова, що виражають проблеми тих, хто так близько, але зовсім нам незнайомий…і часто можна побачити, що ви не одні у цьому світі.

13-02-2018

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Відділ читальної зали ЦМБ імені М. Горького підготував книжкову Виставку-шану "Майдан: усна історія», на знак вшанування пам’яті , відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє України.

09-02-2018

 

  В рамках проекту ПОЛіС (поліція та спільнота) за підтримки програми IREX  8 лютого 2018 року в бібліотеці – філії №2 ЦБС для дорослих проведена зустріч з патрульними.

09-02-2018

         Незабаром День Святого Валентина. Вважається, що в цей день птахи обирають собі пару.  Людина теж не повинна бути самотньою, адже життя без кохання – це сірі одноманітні будні. Любов нас манить і заворожує, відкриває нам світ. Вона дошкуляє, ранить і обпікає Вона фантастична і трагічна, вона буденна і  романтична. Але… «В усі часи, в усі віки закохувались і кохали».

07-02-2018

31 січня  бібліотекарі запросили усіх на історичну реконструкцію, присвячену появі першої міської бібліотеки.

Назад Вперед
Наверх
 
X