Слідкуйте за нами

22-08-2019
22  серпня на абонементі бібліотеки – філії № 3 була оформлена книжкова виставка «Павло Загребельний у координатах миті і вічності», яка присвячена життю та творчості українського письменника.
22-08-2019
Кожне покоління, кожна нація пишається своїми видатними людьми. У вітчизняні історії немало знакових постатей. Вони звеличували український народ своїми діяннями, своїм розумом і талантом.
22-08-2019
Відділ читальної зали ЦМБ до Дня Незалежності України підготував виставку-інсталяцію «Живи і процвітай, моя державо», де підібрані видання про історію, видатних людей, досягнення і традиції народу України.
21-08-2019
 20 серпня в бібліотеці-філії № 3 пройшла година державності «Україно моя, ти одна як життя».
20-08-2019
З нагоди головного державного свята нашої країни – Дня Незалежності, бібліотека-філія №4 разом з Радою ветеранів мікрорайону №2 підготувала і провела  літературно-музичне свято «Ми одна українська родина».
20-08-2019
З нагоди  святкування Дня Державного  Прапора та Дня Незалежності України у бібліотеці-філії №2 пройшов  патріотичний вечір-панорама «Своє серце, Україно, я кладу тобі до ніг».                                                                                
19-08-2019
24 серпня – День Незалежності України. З нагоди свята у відділі читальної зали бібліотеки-філії №4 розгорнуто книжковий перегляд "Україно моя, припадаю до тебе устами!"
19-08-2019

 

 Уміння смачно приготувати, щиро – широко й багато – накрити стіл та з апетитом поїсти – визначальні риси українського національного характеру. Поширенню і популярності української кухні в усьому світі спирияють і такі якості українців, як гостинність і доброзичливість. Для дорогих гостей усе виставить господиня на стіл, пригостить найкращим ще й секретами майстерності поділиться!  

23 серпня 2019 року о 17:00  біля відділу центрального  абонементу (вул. Соборна, б. 11) відбудеться стріт-акція «Вергун з узваром – солоденька пара». На цьому святі буде перегорнута ще  одна дуже смачна сторінка «Кулінарної книги України», яка розповість про улюблені страви українців – вергуни та узвар.

На гостей свята чекають книжкова виставка-інсталяція «Кулінарне розмаїття»,  цікаві ігри, вікторини, майстер-класи «Мій улюблений вергун» та «Прикраса кулінарна»,  кулінарний аукціон, фотосесії,  гарні українські пісні та солодкі призи – справжні смачні вергуни з узваром.  

            Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашого свята!  

 

 

Контактні особи:

зав. організаційно-методичним відділом ЦМБ                                     Вікторія Старкова 

бібліотекар відділу технічної літератури ЦМБ                                     Анжела Нечипоренко       

Електронна пошта ЦБС для дорослих: cbsbook@ukr.net 

Сайт ЦБС для дорослих: cbsbook.com.ua 

Група відділу технічної літератури у Facebook:     https://www.facebook.com/Цмб Технічний Відділ/

15-08-2019
15 серпня 2019 року у контакт-центрі № 12 бібліотекарі відділу технічної літератури провели  тематичну зустріч «Добрі поради для досвідчених господарів та вправних господинь». 
15-08-2019
Наша країна багата на різноманітні свята зі своїми традиціями, обрядами, прикметами, які нажаль поволі забуваються. І щоб не загубити тієї самої ниточки, яка нас зв`язує із минулими поколіннями, ми бібліотекарі, знайомимо наших користувачів із безмежно багатим світом українських традицій і свят, духовними джерелами наших предків.

Назад Вперед
Наверх
 
X