Слідкуйте за нами

14-12-2017

Настав грудень. Всі готуються до зустрічі Нового року. У  відділі читальної зали ЦМБ по Соборній 9/16 вже відчуваються перші його подихи.

     16 грудня 2016 року о 12 годині бібліотека запрошує усіх кременчужан та гостей міста на урок естетичного дозвілля «Секрети новорічного дизайну і флористики».

     В програмі заходу буде представлений:

·        майстер клас по декоруванню новорічних віночків;

·        розкриття секретів з оздоблення святкового столу;

·        чаювання;

·        перегляд улюбленого кінофільму.

13-12-2017
    До  Всеукраїнського тижня права  працівники відділу технічної літератури Центральної міської бібліотеки  8 грудня провели тематичну зустріч «Ваші права захищені законом»  для слухачів Університету третього віку.
12-12-2017
    На сьогодні Україна посідає четверте місце в світі за кількістю трудових мігрантів, адже їх нині майже 8 мільйонів! Звичайно міграційні наміри молоді під впливом несприятливих умов на батьківщині носять вимушений характер. Як убезпечити тих, хто виїжджає на навчання чи роботу за кордон? На це питання люб'язно згодилася відповісти спеціаліст кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Терещенко Світлана Олександрівна. 
11-12-2017
Незабаром Новий рік – найкраще і найулюбленіше свято багатьох. Дорослі, як маленькі діти, чекають новорічних подарунків і мріють швидше  прикрасити новорічну ялинку-красуню. Це можна зробити як завжди – прикрасити традиційними скляними кульками, але набагато приємніше змайструвати новорічні прикраси на ялинку своїми руками, отримавши від цього процесу неймовірне задоволення і створивши у своєму домі по-справжньому  домашній затишок та святковий настрій.
11-12-2017

 

       В рамках Всеукраїнського тижня права бібліотека-філія №2 ЦБС для дорослих, разом з відомим в місті правознавцем Савченко О.В., підготу-вали наступні заходи:

       6.12.2017р. -  Годину правового виховання «Є право – значить є на-дія»., під час якої дев`ятикласники ознайомилися з сімейним кодексом, майновими відносинами між подружжям, батьками, дітьми. Також обго-ворювали правовий статус малолітніх і неповнолітніх, допомогу орга-нами опіки цим категоріям населення. 

07-12-2017
   Цього року бібліотека-філія № 4 відсвяткувала 50-річний ювілей. Вона - чи не єдиний безкоштовний осередок культури та дозвілля громадської спільноти Молодіжного. Послугами бібліотеки користується понад 5 тис. користувачів різних вікових категорій. 
06-12-2017
     5 грудня, в Міжнародний день волонтера,  в бібліотеці-філії №4 відбулася героїко-патріотична година «Пліч-о-пліч із захисниками України».
    На зустріч з керівником відомого в нашому місті осередку громадської організації Всеукраїнського об’єднання «Майдан» Кременчук Ганною Павленко була запрошена молодь.  05-12-2017
     1 грудня  відзначили Всесвітній день боротьби зі СНІДом. 
     До цього дня 4 грудня 2017 року бібліотека-філія №2 ЦБС для дорослих разом з учнівською молоддю ЗОШ №18 провели бліц-інформацію «Червона стрічка і надія». Зустріч відбувалася в ЗОШ №18 з фахівцями благодійної організації «Світло надії». На захід були запрошені соціальні працівники Бутенко С.М та Живіло О.В.05-12-2017
30 листопада на базі Автозаводського терцентру напередодні Міжнародного Дня інвалідів Кременчуцький клуб інвалідів "АРОКІ" приймав до себе в гості друзів на вечір-відпочинку "Маємо право - маємо надію". Розпочався вечір захоплюючою розповіддю завідуючої бібліотекою-філією №5 Зенкіної Галини Федорівни про відношення до людей з інвалідністю у Демократичних Афінах та Спарті. Також присвятили час обговоренню змін у новій Пенсійній реформі для людей з інвалідністю.
01-12-2017

ВІЛ та СНІД…  Сьогодні ми  часто чуємо ці слова. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу ця хвороба несе людям. Найчастіше ми думаємо: «Мене це не стосується», «зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда.


Назад Вперед
Наверх
 
X