Слідкуйте за нами

18-04-2018

 Сьогодні, 17 квітня, у бібліотеці-філії №4 відбулася  прем’єра книги «Хто садить дерево – благословен!» Олени Байрак.  Гості заходу є головними героями книги. Авторка  також сьогодні мала бути з нами, але на жаль, у лютому цього року її життя трагічно обірвалося в автокатастрофі.

Крилатий вираз Максима Рильського «Хто садить дерево – благословен!» не випадково взятий за назву книги, в якій за мету поставлено не просто висвітлити етапи та результати розбудови дендропарку «Івушка» в селі Омельник, а розповісти про людей, волею, бажанням і працею яких створювались його насадження. Кожен парк  має свою історію, в основі якої – певна ідея, і її втілення – це праця багатьох людей, яких об’єднує бажання прикрасити довкілля.

18-04-2018

 

       Є особистості, імена яких назавжди залишаються в наших серцях. Саме до таких людей належав Олесь Гончар, 100-річчя від дня народження якого літературна спільнота відзначила нещодавно.

       З нагоди ювілейної дати, 17 квітня працівники бібліотеки-філії № 2 ЦБС для дорослих запросили учнів 11-го класу колегіуму № 25 на засідання Усного журналу «Творчість – як доля».

16-04-2018
     На абонементі для дорослих бібліотеки - філії №4 організована книжкова виставка-еспресо «Книжковий аромат кави», яку об’єднують теплі, добрі історії сучасних українських письменників для читання в родинному колі. 
16-04-2018
         12 квітня 2018 року, з метою  заохочення до  здорового способу життя та з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, в бібліотеці-філії № 2 відбулося засідання клубу «Душі криниця», програма якого включала Скарбницю досвіду під назвою «Здоров`я дорожче за багатство».
       Учасники заходу обговорили важливі аспекти збереження здоров’я: дотримання режиму дня, повноцінне харчування, екологічні проблеми довкілля та їх вплив на здоров’я людей.13-04-2018
       Кухні різних країн світу завжди були темою для обговорення серед знавців кулінарії. Саме 11 квітня 2018 року містяни мали можливість познайомитися з кухнею, культурою та звичаями осетинського народу.
        Майстер-клас «Смакота із Кавказу»  з виготовлення осетинських пирогів, які є  символом  благополуччя, достатку і самого життя провела Тетяна Скакун, родом з Осетії. 13-04-2018
      «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить  багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя. Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого   в молодому віці  ми інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх  організм залишався міцним і працездатним на тривалу перспективу. 
     7 квітня міжнародна спільнота відзначила Всесвітній день здоров'я. І тому сьогодні ми зібралися з учнівською молоддю на бібліо-фреш «Елексир здоров’я і краси: все про соки», щоб приєднатися до святкування і поговорити про те,  як зберегти здоров’я на довгі роки. 


10-04-2018
12 квітня цього року виповнюється 106 років як відбулася перша пластова присяга. Пластуни є і у нашому місті. Дівчата-пластунки із гуртка «Орхідейки» нещодавно проводили цікавий весняний квест, присвячений дню народження своєї подружки. Кінцевим пунктом маршруту була наша бібліотека-філія №6.
Юнки познайомилися з нашою роботою, книжковими виставками і знайшли для себе багато цікавого. Це: і вироби та книги із вистакки «Креативне рукоділля», і наші часописи, і квіти. Бібліотека стала цікавим місцем для їхньої фотосесії, спілкування і дозвілля.
06-04-2018
Великдень - свято Любові, добра, посмішок та натхнення! Саме такою була атмосфера на нашому майстер-класі, який відбувся "чистого" четверга п'ятого квітня в читальній залі бібліотеки-філії №5. Декупаж - саме у такій техніці вірішили прикрасити цього року пасхальні яйця користувачі бібліотекою під "пильним" оком "хозяйок". Квіти, півні, кролі стали окрасою одного з головних символів Великодня. Після проведеного заходу, нашим послідовникам у цій справі хочемо надати пораду - купуйте більше яєць. Дуже захоплююча справа не залишила нікого невдоволеним чи сумним.
06-04-2018

        Незабаром Великдень. Традиційно українці вирушать до церкви – освячувати Великодні кошики. Всі знають, що туди потрібно покласти паски, фарбовані яйця і продукти, якими сім’я розговіється під час святкового обіду та смаколики в дарунок, зроблені власноруч. 

06-04-2018

До Великодніх свят в бібліотеці філії №6 розгорнута книжкова виставка-інсталяція.  Працівники бібліотеки познайомили відвідувачів з  легендою про писанку, традиціями і звичаями найурочистішого свята. Доповнена виставка         власними творчими роботами користувачів: писанками, вишитим рушничком, листівкою, Пасхальним зайчиком, весняною композицією.


Назад Вперед
Наверх
 
X