Слідкуйте за нами

21-10-2019
    Ми любимо і знаємо Кременчук. Милуємося ним у дні свят і діловито пробігаємо його вулицями в будні. А днями бібліотекарі ЦБС для дорослих побували в іншому Кременчуці - пам'ятному й історичному. У прекрасний день золотої осені колеги прогулялися містом. А прогулянку вів краєзнавець, автор книг і статей про Кременчук Сергій Юрійович Сезін. Екскурсія розпочалася з привокзального скверика. Потім пройшлися по вул.О.Халаменюка, проспекту Свободи вздовж парку МЮДа, заводу Кредмаш, зайшли в Міський сад і по вул.Чкалова дійшли до перетину з вул.Переяславською. Всього вийшло трохи більше двох кілометрів. 

 


 

21-10-2019
   Так можна сказати про людину, яка за 27 років життя написала близько 400 віршів, близько 30 поем, не рахуючи драм і незакінчених прозових творів. Причому твори ці були високого гатунку, і частина їх ятрила серця і душі як прихильників, так і ворогів поета.
   Таким був Михайло Юрійович Лермонтов, 205-річчю від дня народження котрого присвятили зустріч учителі загальноосвітніх шкіл міста. 
18-10-2019
75 роки минуло з часу визволення України від німецьких окупантів. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.
17-10-2019
17 жовтня  у відділі читальної зали  ЦМБ організовано виставку-вернісаж «Книжкові скарби наших краєзнавців».
16-10-2019
До Дня Козацтва бібліотекою філією № 9 разом з клубом « Прометей »  для наших маленьких козачат та їх батьків було проведено спортивно-розважальну програму « Нащадки славних козаків » 
16-10-2019
З нагоди 80-річного ювілею письменника, етнографа, краєзнавця Василя Скуратівського у бібліотеці філії №6 організована книжкова виставка і проведена етнографічна  година. 
15-10-2019
 Вже стало гарною традицією організовувати в бібліотеці-філії №4 зустрічі з Почесними громадянами Кременчука, які внесли значний  вклад в розвиток нашого славного міста. 
 13 жовтня Україна відзначала День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби, яка стоїть на варті здоров’я людей, захищає їх від небезпечних інфекційних захворювань та шкідливого впливу довкілля.15-10-2019
Презентація молодої авторки з Рівного відбулася гарного недільного вечора у відділі абонементу ЦМБ. Гості полишили свої справи та 13 жовтня прийшли дізнатися про книжку "По той бік пам’яті”. І були дуже приємно здивовані жвавій подачі цікавих фактів зі світу казок, які насправді зовсім не такі прості, як ми вважаємо.
15-10-2019
13 жовтня у бібліотеку-філію №6 завітали юні користувачі на майстер-клас.
15-10-2019
12 жовтня, напередодні Дня захисника України, у бібліотеці-філії №5 відбулося бібліотечне рандеву «Нові часи-нові герої».

Назад Вперед
Наверх
 
X