Слідкуйте за нами

19-04-2019
     Коли наступає весна, пробуджується і воскресає природа, відроджується життя – приходить Велике свято Воскресіння Господнього. Головне  християнське свято – Великдень – це свято радості для всіх: і для дітей, і для дорослих.
19-04-2019
   Що таке книга? Для чого вона потрібна? Яка користь від читання?Мабуть відповіді на ці питання у кожного свої. Для одних книга – це порадник, вчитель, до якого звертаєшся з будь-яким питанням, для інших - друг, з ним можна і посміятися, і поплакати. А ще з книжкою можна мандрувати та дізнаватися щось нове, цікаве.
19-04-2019

 

Українці – співоча нація, яка зберігає близько 200 тисяч фольклорних пісень. Жодна інша нація в світі не може похвалитися такою кількістю задушевних, ліричних і героїчних мелодій, якими милується весь світ. Найкращі фольклорні твори передаються з покоління в покоління, залишаючись повсякчас актуальними. Їх виконують у будні і у свята, коли на душі радість, або сум. Тож 24 квітня 2019 р. 15 год. відділ мистецтв ЦМБ  проводить пісенний вернісаж «Криниця вічної краси», присвячений безсмертним українським народним пісням, їх авторам та виконавцям.  На вернісажі ви:

- почуєте маловідомі факти про українську пісенність;

- послухаєте найкращі народні співанки у виконанні учнів ДМШ № 1 ім.П.І.Чайковського;

- зможете відгадати та заспівати широковідомі пісні;

- візьмете участь у майстер-класі і власноруч створите самобутній оберіг.

 Запрошуємо зацікавлених і представників мас-медіа о 15 годині до відділу мистецтв Центральної міської бібліотеки для гарного настрою і теплого спілкування.

 

 

Контактні особи:

 

завідувачка організаційно – методичним відділом ЦМБ   Вікторія  Старкова    

завідувачка відділом мистецтв ЦМБ Олена Шиндіна

 

                                cbsbook.com.ua
E-mail відділу мистецтв: super.mistetstvo@ukr.net

Facebook відділу мистецтв: https://www.facebook.com/super.mistetstvo

 

18-04-2019

20 квітня о 15:00 у відділі читальної зали ЦМБ відбудеться презентація книги  Федора Чужі  «У лабіринтах життя». Це  вже шістнадцятий друкований творчий здобуток прозаїка, який однозначно буде цікавим читачам різних вікових категорій і соціального статусу.

 Федір Олексійович Чужа – голова Спілки літераторів «Славутич» м.Кременчук. Лауреат XIX загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання», упорядник, головний редактор та співавтор двокнижжя «Ангели Світла»(2018), в яких розповідається про загиблих воїнів-кременчужан в зоні АТО. Дипломант III Міжнародного літературного конкурсу «Місто поезії», «City of Poetri» (Горішні Плавні, 2018).

Книга «У лабіринтах життя» складається з 33 оповідань, де висвітлюються теми кохання, війни і її героїв, соціально-громадянська тема, іронія і гумор, та «З любов’ю до природи». вона озветься в людських душах, спричинить чимало роздумів, ніжних почуттів, а окремому допитливому читачеві допоможе знайти свою дорогу в житті.

            На заході виступлять учасники Кременчуцької міської спілки літераторів «Славутич», звучатиме музика. Тож запрошуємо о 15 годині представників мас-медіа та всіх  шанувальників Його Величності Слова до відділу читальної зали ЦМБ за адресою вул. Соборна, 9/16.

 

Контактна особа:    

зав. відділом читальної зали ЦМБ          Людмила Миргородська, т. 74-02-80

 

     cbsbook@ukr.net

18-04-2019
17 квітня читальна зала бібліотеки – філії № 3 перетворилася  на  стилізовану  українську  хату.  Це бібліотекарі  запросили  своїх користувачів  на  етнографічний променад  «Обереги, що не губляться в віках».
18-04-2019
   Для сучасного суспільства велике значення мають природно-естетичні скарби, які оточують людину. Саме цій темі бібліотека-філія №4 присвятила книжкову виставку «Садово-паркове мистецтво: гармонія природи і краси».
17-04-2019
Етнографічно – краєзнавчий калейдоскоп під назвою «Все, що робить нас українцями» пройшов 14.04.2019р.  у бібліотеці-філії №6. На захід завітали залюблені в Україну і їі людей ,ті, що прагнуть пробудити у містян національну свідомість, розширити свої знання про традиції  і культуру, мову і звичаї.
17-04-2019
   16 квітня в бібліотеці-філії №4 відбувся арт-пікнік  «Натхнення». Це була творча зустріч учнівської молоді ЗОШ №8 з талановитою людиною, цікавою особистістю, відомим в нашому місті майстром художньої ковки – Геннадієм Сметанко. 
16-04-2019
« Парк Миру ладнає ліру»- саме під  такою назвою відбулося чергове засідання поетичного клубу « Цвіт калини».  14 квітня, надихнувшись красою  розквітлого парку , літератори завітали до бібліотеки – філії № 8, де  презентували   свої поетичні новинки.
15-04-2019
Вибір  професії  чи не найважливіший та найвідповідальніший крок у житті кожного. Від цього вибору залежить майбутнє людини –  її добробут, можливості реалізації, перспективи .

Назад Вперед
Наверх
 
X