Слідкуйте за нами

20-10-2017

 

24 жовтня 2017 року о 16 год. відділ мистецтв ЦМБ ім.М.Горького запрошує на зустріч із відомою кременчужанкою, членом Національної спілки журналістів України літератором Валентиною Філоненко. На зустрічі В.О.Філоненко розповість про себе, про свій творчий шлях, про роботу над  сторінками збірки «Тільки ти, Україно», яка щойно вийшла з друку, повідає про те, що турбує її як поетесу і людину. Але найголовніше, що кожен, хто прийде на зустріч із письменницею, зможе запитати і поговорити з нею як про її твори, так і дізнатись її думку про те, що зараз відбувається у країні, у світі.

Присутні зможуть послухати пісні на слова поетеси у виконанні ансамблів «Славутяни» і «Обрій», композиторки Тетяни Булат, ознайомитися з виставкою книг і газетних публікацій В.Філоненко.

 

Запрошуємо представників мас–медіа о 16 годині до Центральної міської бібліотеки (відділ мистецтв) для спілкування з поетесою та учасниками зустрічі.

 

Адреса: вул.Європейська, б.66/13 (колишня вул.Щорса).  Центральна міська бібліотека.   (Зупинка «Міськводоканал»)

 

 

Контактні особи:

 зав. організаційно-методичним відділом ЦМБ ім. М.Горького Тетяна Майдак     т. 5- 65-04

 

­­­­­­­­­­­­­зав. відділом мистецтв  Шиндіна Олена т. 5-64-48

 

cbsbook@ukr.ne


 

20-10-2017
      Презентація відбулася у переповненій залі бібліотеки-філії № 4, де зібралися справжні шанувальники та цінителі української книги: літератори та журналісти, бібліотекарі та освітяни, користувачі бібліотек міста. На всіх чекала довгоочікувана та приємна зустріч з цікавою і творчою людиною, одним із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників.
18-10-2017

 

 

     19 жовтня о 12.00 в бібліотеці-філії № 4 ЦБС для дорослих відбудеться зустріч з Василем Шклярем, одним з найвідоміших та найбільш читаних сучасних українських письменників, лауреатом Шевченківської премії, відмова від якої стала чи не найбільш резонансною подією  в культурному житті країни.

     Василь Шкляр завітає до Кременчука презентувати свою нову книгу "Троща". Це історичний роман про боротьбу Української Повстанської Армії на Тернопільщині, про перемогу людини над обставинами та собою.

      "Троща – це не тільки очерет. Це, крім усього, катастрофа, бійня, яка трощить людські долі й життя. Однак якщо ти здатний гідно відповісти найжорстокішим викликам долі, то вийдеш переможцем навіть із пекла", – так говорить письменник про свій роман.

      В основу книги покладені реальні події 40-х років минулого століття. – свідчення зв’язкової УПА  Ганни Зеленої, а головного героя автор писав із колишнього сотенного повстанської армії 94-річного Мирослава Симчича.

      Книга покликана показати усьому світові, що українці продовжують боротьбу з режимом за свою незалежність і сьогодні. "Пам’ятаймо, що наша боротьба триває!, - нагадує письменник.

      Бібліотека запрошує на презентацію представників мас-медіа та шанувальників української книги. У вас буде унікальна нагода почути живе слово автора, особисто поспілкуватися з ним, придбати книги для своєї бібліотеки, взяти  автограф на згадку, сфотографуватися.

      Зустріч відбудеться 19 жовтня о 12.00 у бібліотеці-філії № 4 за адресою: проспект Лесі Українки  (50-річчя Жовтня), 5. Зупинка "Аврора".

      Контактна особа               зав. організаційно-методичним відділом ЦМБ ім. Горького

                                                 Тетяна Майдак   т. 5-65-04                   cbsbook@ukr.net 

                                            зав. бібліотекою-філією  Зоя Харченко      filiya4@ukr.net     

18-10-2017
13  жовтня  2017  року  в  бібліотеці-філії  № 1  відбувся  літературно-історичний  вечір  «Ізбавлю  і  покрию  козаків  своїх»,   присвячений  Дню  українського  козацтва  і  Дню  захисника   Вітчизни. 
17-10-2017

             До Дня захисника України бібліотекою – філією № 5 ЦБС для дорослих разом  з Автозаводською районною адміністрацією була проведена патріотично – історична година «Україна – це козацький дух і воїнів – синів незламна воля». 

17-10-2017
14 жовтня –  День захисника України, свято не лише сучасних воїнів і героїв, а й козаків, славних українських лицарів, які споконвіку стояли на сторожі української державності. 14 жовтня – свято, в якому переплелися давні козацькі традиції та історія сучасних героїв-патріотів, свято сили, мужності, патріотизму. А ще в цей день православні українці святкують Покрову Пресвятої Богородиці, яку вважають заступницею козацтва. 
13-10-2017

 День українського козацтва – це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності. Саме виникнення козацтва допомогло консолідувати українців в боротьбі проти численних ворогів.

13-10-2017
День  захисника  України відзначається в Україні 14 жовтня у День  святої Покрови Пресвятої  Богородиці водночас з Днем  українського козацтва. Це свято всіх  людей військової справи, доблесті  та честі.
12-10-2017

 14 жовтня - символічна дата для України. Українці святкують одразу три свята. Перше - Свято Покрови Божої Матері, друге - День українського козацтва, третє свято, дуже молоде - День захисника України. Цікаво,що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день,що у народі закріпилася й друга назва свята - Козацька Покрова.

12-10-2017

Вони не скиглили, не сиділи на печі склавши руки і не били себе кулаками в груди з пустопорожніми викриками. Вони йшли й виборювали Україну, її майбутнє. Вони — Мужі чину, захисники рідної землі, свого народу. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох українських поколінь. То ж не даремно День захисників України нині відзначається разом з Днем українського козацтва на світле свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Назад Вперед
Наверх
 
X