Слідкуйте за нами

10-06-2020

Дорогі друзі!

  Наразі для користувачів є доступними абонементи, читальні зали та інтернет-  центри таких структурних підрозділів: Центральна міська бібліотека (вул.   Європейська,66/13 та відділи абонементу і читальної зали по вул. Соборній),   бібліотеки-філії №1, №2, №3, №4, №8, №9 та №10, де є можливість проходження температурного   скринінгу. 
 В інших бібліотеках-філіях для користувачів доступне обслуговування   абонементом, а читальні зали та інтернет-центри,
 на жаль, поки що лишаються   зачиненими на карантин! 

Обслуговування буде проводитися лише за наявності у відвідувачів захисної маски чи респіратора та рукавичок!

Просимо вас дотримуватися  Правил поведінки під час адаптивного карантину та дистанції мінімум 1,5 метра один від 
одного!  

Ви не хочете стояти у черзі і наражати себе на небезпеку? Зателефонуйте до свого бібліотекаря або ж напишіть йому в соціальних мережах чи на електронну адресу. Ви зможете не тільки отримати консультацію щодо наявності необхідної вам літератури, а й заздалегідь записатися на зручну для вас дату та час. А до вашого візиту бібліотекарі зберуть ваше замовлення, що позбавить вас необхідності стояти у черзі!

Приходьте! Ми вже з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

05-01-2021
Періодичні видання відділу читальної зали ЦМБ саме для вас!Завітавши до бібліотеки, маєте змогу пересвідчитись у тому, що крокуючи в ногу з часом, місцева преса стає яскравою  та цікавою. Вона інформує про важливі та цікаві події, розповідає про успіхи, розмірковує про високе і не забуває про буденне, повертається спогадами у минуле і мріє про майбутнє. У прикрашеній віконній вітрині розмістилася виставка-перегляд «Новорічна історія міста». Місцева преса за останні двадцять років нагадає вам про події та  зміни в місті за цей проміжок часу. Ви зможете розглянути фото новорічних ялинок протягом двох десятиліть та порівняти гороскоп у рік Бика 2009 і 2021 років. Приємного перегляду!

 

 

 

05-01-2021
 Завершуємо знайомити Вас зі сторінками чудової книги Лади Лузіної  
 
 ”Чарівні традиції українок" 


 

 


  
05-01-2021
До новорічно-різдвяних свят у бібліотеці – філії № 9 оформлено книжковий вернісаж «Ця хазяйка зима зодягає святкову сорочку, на порозі стоїть Новий рік, Новий рік, Новий рік».  

 

24-12-2020
   До свят у бібліотеці-філії №3 оформлений  книжковий перегляд. Тут ви можете ознайомитися з Різдвяними обрядами та звичаями,  дізнатися багато цікавого про те, як святкували Новий рік наші предки, як прикрашали свою оселю, які обряди існували під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, як колядували, щедрували. 
15-12-2020
Напередодні святкування Нового року у бібліотеці-філії №3 відбулася виставка робіт майстрині, читачки бібліотеки Олександри Шатохіної.  
15-12-2020
В прекрасному настрої, з мегапозитивом, під музичний супровід, прихорошені в новорічні ковпачки та блискітки , МИ, БІБЛІОТЕКАРІ  читальної зали , прогнозували щастя для усіх.
14-12-2020
       В бібліотеці – філії №5 організовано книжкову виставку, присвячену 180 річниці від дня народження Михайла Петровича Старицького.
14-12-2020
           У віконній вітрині бібліотеки-філії № 2 представлена книжкова виставка із циклу  «Знай і шануй українську книгу». Сьогодні вона присвячена історичним творам Романа Івановича Іваничука (27.05.1929-17.09.2016).
11-12-2020
 Продовжуємо знайомити Вас зі сторінками чудової книги Лади Лузіної ”Чарівні традиції українок".

 


Назад Вперед
Наверх
 
X