Слідкуйте за нами

30-03-2017

«Соціальний офіс» у бібліотеці працює з 2012 року. Ця послуга користується неабиякою популярністю у мешканців мікрорайону та користувачів бібліотеки.

11-03-2016
      Порядок реалізації права на безоплатну правову допомогу, підстави та державні гарантії визначаються Законом України "Про безоплатну правову допомогу”. Безоплатна вторинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя. 
    Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює для мешканців м. Кременчука, м.Комсомольськ, Глобинського, Кобеляцького, Козельщинського, Кременчуцького та Семенівського районів та інших районів Полтавської області. 
04-02-2016

Сьогодні публічні бібліотеки, позиціонуючи себе культурно-просвітницькими, соціальними інституціями, намагаються бути якомога ближче до своїх громад, бути корисними, затребуваними. Одним з напрямків діяльності є соціальні ініціативи як вимога часу. Бібліотекарі налагоджують співпрацю із соціальними працівниками, обслуговують книгою людей з обмеженими фізичними можливостями, реалізовують власні проекти, ініціюють різні акції. 

10-06-2015

   Бібліотека–філіал №5 ЦБС для дорослих з 2004 року  співпрацює з Адаптаційним –реабілітаційним оздоровчим клубом інвалідів (АРОКИ)

       В клубі зареєстровано  близько 130 чоловік з захворюваннями опорно-рухового апарату.      

06-05-2014
Відповідно до основної місії закладу, яка полягає в забезпеченні якісним бібліотечним обслуговуванням населення Кременчука, бібліотеки систематично працюють у напрямку комплектування фондів актуальними українськими і зарубіжними виданнями на різних носіях інформації з урахуванням інформаційних потреб і особливостей населення свого регіону
05-03-2014
Якщо Ви бажаєте ознайомитися зі змістом потрібного Закону чи Постанови, отримати доступ до місцевої та державної інформації, правову консультацію та практичну допомогу у використанні Інтернет - ресурсів та забезпечення доступу до Е- уряду, відділ технічної літератури ЦМБ ім. М. Горького у рамках Закону "Про доступ до публічної інформації" надає користувачам ці послуги.
02-12-2013
Чи знаєте Ви, що вважають першою в історії декларацією прав людини?
Які документи стали підставою для створення Міжнародного Білля про права людини?
У сучасних умовах на перший план вийшла проблема статусу молодої людини, її положення і місця в житті.
04-11-2013

До роботи над вирішенням проблем соціалізації молоді юнацький відділ долучився ще 2002 року. Саме відтоді головним напрямом діяльності відділу стала правова, інформаційна та соціальна підтримка молоді а співпраця з міським управлінням юстиції перейшла в площину практичної роботи.

01-11-2013
Аналітичний центр «Бюро економічних та соціальних досліджень», спільно з ЦМБ ім. М. Горького 24 жовтня провели семінар «Електронне урядування». Аналітичний центр, реалізовуючи ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд» у рамках проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» спільно з бібліотеками області вже провів серію тренінгів у рамках проекту, і Кременчуцька міська ЦБС для дорослих прийняла естафету.
05-07-2013
Один з пріоритетних напрямів в практиці відділу технічної літератури – робота з соціально незахищеними верствами населення.
І основна мета такої діяльності – створення умов доступу до бібліотеки і максимально можлива інтеграція людей з обмеженими можливостями в інформаційне середовище.

Назад Вперед
Наверх
 
X