Слідкуйте за нами

18-04-2019
  Трапляються такі моменти, коли щось зненацька нас зацікавить то, як правило, потрібна книга завжди дасть повну та вичерпну відповідь. А вже гортаючи сторінки, мимоволі дізнаєшся ще безліч цікавого... Тож, можливо, і ви погодитеся переглянути з юнацьким відділом ЦМБ одну з яскравих та пізнавальних книг.
11-03-2019
   З метою гідного вшанування пам’яті і популяризації літературної та мистецької спадщини Тараса Григоровича Шевченка серед читачів-дітей, вихованці Творчого об’єднання  «Клуб юних кореспондентів» під керівництвом Міхасьової Тетяни Тимофіївни разом з бібліотекарями читальної зали ЦМБ підготували літературний конкурс на краще голосне читання віршів зі збірки «Кобзар». 
    Ці події знайшли відображення у створенному відеокраудсорсингу «Inter’активна весна – Єднання Шевченківським словом», який пропонуємо до перегляду. 

11-02-2019

   Відділ абонементу ЦМБ розпочинає етно-проект «Життя, як будень, життя, як свято» з тендітної теми для кожного українця – колискової пісні.

   Здається, буденна тема: мати вкладає немовля та заколисує до настання перших світлих снів. Але саме ця природність процесу, який розпочали наші праматері, перетворює його на свято. Свято єднання минулого та майбутнього, матері та дитини.
06-02-2019

Бібліотекарі юнацького відділу ЦМБ  Кременчуцької міської ЦБС для дорослих продовжують ділитися своїм настроєм! А настрій у нас напередодні дня Святого Валентина -  романтичний… Ми бажаємо, щоб атмосфера вашого свята нічим не була затьмарена, щоб ваше кохання було яскравим та взаємним. Тож, деякі наші книжкові поради  для вас!

16-01-2019
  Бібліотекарі юнацького відділу ЦМБ вирішили ділитися своїм настроєм з користувачами та започаткували  періодичну книжкову виставку - калейдоскоп «Палітра настрою». Оскільки ми працюємо серед книг,  тому і не дивно, що саме вони створюють нам настрій.  Ми впевнені, що з нами погодяться ще багато любителів книг. Адже чудова книга – це і друг, і порадник, це і можливість цікаво та змістовно провести час. У січні наш настрій – святковий, тому до рук проситься книга, що привносить в наші оселі свято!   Слідкуйте за нашим настроєм далі, можливо ми з вами на одній хвилі?! 19-12-2018
     22 грудня виповнюється 185 років від дня народження української письменниці Марко Вовчок (літературний псевдонім Марії Олександрівни Вілінської). 
    Марко Вовчок -  незвичайна особистість. Одна з перших жінок – письменниць в українській літературі. Творчість письменниці склалася під впливом Т.Г. Шевченка і становить велику цінність у скарбниці класичної культурної спадщини.
   До ювілею письменниці бібліотека – філія № 3 презентує  віртуальну виставку  «Таємниця фатальної жінки», переглянувши  можна більш детально ознайомитися з життєвим шляхом та творчим надбанням Марко Вовчко. 


11-12-2018
    Віртуальна виставка «Аптека рідного краю»  розповідає про лікувальні властивості лікарських рослин та їх значення в житті людини. Чаї, відвари та настої із лікарських рослин можуть зміцнити імунітет та вилікувати від різних хвороб. Треба тільки не забувати про красу та щедрість рідної природи і вміло користуватися її багатствами.  07-12-2018
      Віртуальну книжкову виставку книг – майстра художнього слова Володимира Лиса підготувала бібліотека-філія №2 Кременчуцької міської ЦБС для дорослих.
         Усі книги є у фонді книгозбірні і чекають на свого читача.

29-11-2018
   Дара Корній створила унікальний український Всесвіт. Це захоплююча оповідь про знайомих з дитинства героїв – давніх протиукраїнських богів. Письменниця звертається до першоджерел – цитує «Велесову книгу», відтворює міфічний простір нашої Батьківщини.
   Виставку створили у бібліотеці-філії №9 ЦБС для дорослих. Книги Дари Корній є у фонді бібліотеки.


23-11-2018
   Віртуальну виставку книг про події на Майдані та війну на сході України підготувала бібліотека-філія № 4 Кременчуцької міської ЦБС для дорослих. Усі видання є у фонді бібліотеки.  

Назад Вперед
Наверх
 
X