Слідкуйте за нами

27-12-2017

 

     З 20 по 22 грудня 2017 року на базі оздоровчого комплексу ПАТ «Укртатнафта» проходив практичний семінар «Взаємодія на перехідний період введення закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

     Його організаторами виступили Полтавська обласна рада, Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації, ПАТ «Укртатнафта», громадська організація «Екологічний клуб «Омельник», Кременчуцьке відділення Всеукраїнської громадської організації сталого розвитку. 

07-11-2017

1 листопада в бібліотеці-філії № 4 продовжив свою роботу майданчик громадських обговорень з екологічних питань.

      Хоча учасників на ньому було не багато, але обговорювалися важливі екологічні  події в житті міста. 

12-06-2017

     

Зустріч членів громадських об'єднань екологічної громадської ради міста Кременчука та Кременчуцького району відбулася в бібліотеці-філії № 4 Кременчуцької міської ЦБС для дорослих 7 червня 2017 року.

     Г.А. Демьохін, голова Кременчуцького відділення "Українського товариства стійкого розвитку", запропонував для обговорення питання щодо забрудення Дніпра та якості питної води у місті.  В Дніпро щорічно скидається понад 10 куб. км стічних вод, з яких 0,15 куб. км без будь-якої очистки - це небезпечні води. Його вода забруднена отруйними хімічними речовинами, сполуками важких і радіоактивних металів. Отже, через недбале ставлення до цієї водної артерії державного значення, через велику кількість стічних вод низької якості очистки, які скидають промисловий та аграрний комплекси, Дніпро знаходиться на грані екологічної катастрофи
11-05-2017

     Чергові збори громадських об’єднань екологічної громадської ради міста Кременчука та Кременчуцького району відбулися 3 травня 2017 року в бібліотеці-філії № 4 Кременчуцької ЦБС для дорослих. 

10-04-2017
     5 квітня представники громадських організацій, що опікуються екологічними проблемами міста, зібралися в бібліотеці-філії № 4 на чергові  збори громадських об’єднань  екологічної громадської ради міста Кременчука та Кременчуцького району. 
07-03-2017

 

      В перший день весни, коли землю пригріло ласкаве сонце, в читальній залі бібліотеки-філії № 4 пройшло засідання майданчика громадських обговорень з екологічних питань. На ньому були присутні члени екологічної громадської Ради м. Кременчука та Кременчуцького району: 

         Н.В. Бабичева, головний спеціаліст відділу екологічної безпеки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради 

         О.М. Оніщенко, голова ГО «Полтавська обласна організація з надання правової допомоги»

         О.М. Гапон, заступник голови з організаційних питань Полтавського відокремленого підрозділу Національного екологічного центру України

         М.В. Бєсєдін, голова ГО «Екологічний клуб «Омельник»

         В.В. Шевченко, член ГО «Екологічний клуб «Омельник»

         О.В. Федоров, голова ГО «Кременчук – це Я»

         К.С. Шкурапет, голова ініціативної групи «Екокультура»

         О.А. Прохорова, член ініціативної групи «Екокультура»

         З.М. Харченко, М.В. Баланчук – представники бібліотеки-філії № 4.

27-01-2017

З 2017 року в бібліотеці-філії № 4 створено майданчик громадських обговорень з екологічних питань. 25 січня відбулося його організаційне засідання. На ньому були присутня екологічна громадська рада м. Кременчука та Кременчуцького району з представників громадських організацій: 

04-01-2017

21 – 23  грудня 2016 року на  базі оздоровчого комплексу ПАТ "Укртатнафта" відбувся практичний семінар "Взаємодія громадських організацій, промислових підприємств та державних органів для вирішення екологічних питань".

     Його мета - надання інформаційно-консультативних послуг у галузі охорони навколишнього середовища.

 

20-01-2016

Шановні  мешканці Кременчука!

Звертаємо Вашу увагу, що на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету проходить голосування щодо перейменування вулиць Кременчука. Будьмо активними громадянами та приймаймо участь у вирішенні цього важливого питання!

Для цього треба зробити такі прості кроки:


03-06-2015

 

За період 2014 - першої половини  2015 року  в Кременчуці  проходили обласні Громадські обговорення на тему «Бібліотека в житті громади: йдемо у майбутнє разом». В рамках  обговорень всі бібліотеки Кременчуцької міської централізованої бібліотечної системи долучилися до цього заходу.

Громадські обговорення проводились відповідно до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», ініціативи Української бібліотечної асоціації  в рамках Програми з адвокації «Через бібліотеки – до знань».


Назад Вперед
Наверх
 
X