Слідкуйте за нами

Електронна доставка документів (ЕДД)

Бібліотека пропонує сервісну послугу, яка надає можливість користувачам (як юридичним, так і фізичним особам) отримати електронну копію друкованого видання із фондів Комунального закладу культури "Кременчуцька міська публічна бібліотека" (далі КЗК КМПБ) за допомогою мережі Інтернет в будь який населений пункт. 

За допомогою служби доставки ви можете замовити електронні копії частини документів для використання в особистих, навчальних чи дослідницьких цілях:

  • копії окремих статей із журналів, газет обсягом 15 сторінок;
  • копії окремих сторінок або розділів з книг;
  • копії документів, які не є об’єктами авторського права та тих, що перейшли у суспільне надбання:
  • повідомлення про новини дня або поточні події, що мають характер звичайної прес-інформації;
  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їхніх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • державні символи України, державні нагороди, символи і знаки органів державної влади, Збройних Сил України, символи територіальних громад,символи та знаки підприємств,установ та організацій;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності.

Для замовлення електронної копії необхідно:
  1.  Уточнити бібліографічні відомості про документи з фондів КЗК КМПБ за допомогою Електронного каталогу, або скориставшись послугою "Віртуальна довідкова служба" за посиланням:
https://www.facebook.com/cbsbook.cbsbook/posts/pfbid02gtPBEm4KUt5siL24gbGbLkfLz6tCmhfdKBJ2Jo9KqKraDh2ZHyWdHyf6T5FAU7X7l 
  2.  
Заповнити на кожний документ бланк замовлення, в якому необхідно обов’язково вказати бібліографічні відомості про документ: прізвище автора і назву документа; назву джерела, в якому опубліковано матеріал; рік видання, якщо це стаття з журналу або газети вказати назву журнала, рік,номер журналу, сторінки публікації.
 
Примітка: неправильно оформлені бланки-замовлення, в яких відсутні або нерозбірливо указані відомості, необхідні для виконання замовлення, повертаються абоненту для уточнення.
  3.  Отримавши замовлення, працівник бібліотеки направляє по e-mail повідомлення замовнику щодо можливості виконання його замовлення та строків виконання. Замовник має підтвердити своє замовлення чи анулювати його.
  4.  
Електронні копії документів пересилаються електронною поштою на вказану замовником адресу не пізніше, ніж через 5 робочих днів після підтвердження замовлення. У окремих випадках ( на момент замовлення документ виданий іншому користувачеві,інші обставини) строк виконання копій може бути збільшений. Замовник повідомляється про строк виконання замовлення.
  5.  
Копії документів (текстів, зображень, графічних зображень) виконуються у форматі pdf jpg tiff gif із роздільною здатністю до 300dpi. Інформація замовнику надсилається в обсязі, який не перевищує 10МБ ( обсяг документа обмежується розміром поштової скриньки).
  6. 
Замовник несе відповідальність за використання електронної копії відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права».
  7. 
КЗК КМПБ не несе відповідальності за використання електронних копій документів замовником.
 8. 
КЗК КМПБ залишає за собою право відмовитися від виконання замовлення з причин технічного, організаційного,  морально-етичного характеру та пов’язаних із станом документу, про що повідомляє замовника.

Замовлення приймаються через Бланк замовлення на електронну доставку документа:

 • Адреса: 39601,Полтавська область, м.Кременчук, вул. Європейська,66/13;
 • Дрозд Надія Петрівна, завідувачка відділом нестаціонарного облуговування та зберігання бібліотечного фонду;
 • за  e-mail: cbsbooked@ukr.net
 • за посиланням:        https://www.facebook.com/cbsbook.cbsbook/posts/pfbid02gtPBEm4KUt5siL24gbGbLkfLz6tCmhfdKBJ2Jo9KqKraDh2ZHyWdHyf6T5FAU7X7l
 • або безпосередньо від користувача

  1. Графік роботи:

    • понеділок-четвер: з 9.00 до 17.00
    • вихідні дні: п'ятниця субота

       Бланк-замовлення на отримання електронного варіанту документів:

       Бланк-замовлення заповнюється чітко, розбірливо, без довільних скорочень, мовою оригіналу документа. (Замовлення, у яких відсутні відомості, необхідні для виконання запиту, вертаються абонентові на уточнення).

Інформація про замовника

Прізвище, ім’я, по батькові:*
Поштова адреса:*
Адреса електронної пошти (e-mail):*

 

Інформація про замовника

Автор:
Назва книги:
Назва періодичного видання:
Автор і назва статті:
Місце видання:
Видавництво:
Рік:
Серія:
Том, частина, випуск, №:
Сторінки:
Примітки:
Оплата:* банківський переказ готівка
   

* Помічені поля, які необхідно заповнити

 
X