Слідкуйте за нами

13-10-2020

 

Напередодні Дня Покрови Пресвятої Богородиці, який співпадає з Днем українського козацтва, з метою вшанування  мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу читальна зала бібліотеки-філії №4 провела вуличну книжкову виставку-вшанування «Захисник Вітчизни – гордість народу, відвага і честь».

      Бібліотекарі підготували для громади розповідь про історію свята, життя, звичаї та традиції українських козаків.  На  виставці представили книги, які розповідають про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями, художні твори про козацтво. Один із розділів  присвячений славетним гетьманам-ватажкам козацького війська Такі книги як: «Гетьмани України – Русі», «Єдність зброї крізь віки», «Бойовий гопак і основи захисту вітчизни», «Таємниці бойових мистецтв України» особливо привертали увагу відвідувачів. Другим розділом була література про хроніку військових дій на Сході, в зоні АТО.

 

 

      Цікавила перехожих козацька атрибутика, представлена на виставці: булава, козацькі знамена та зброя. Юнацтво активно брали участь у  вікторині, конкурсі малюнків та грі «Мужній козак».

 

 

 

Коментарі: Залишити коментар
 
X