Слідкуйте за нами

15-03-2019

 

Весна – це довгоочікуване тепло, свіже, аж п’янке повітря, бажання кохати, створювати, вигадувати та змінювати. А ще – це зелена трава і зелені дерева, дуже багато зеленого кольору.

    Під весняним сонечком хочеться пригадати всі ті наміри і мрії, які було відкладено у темні холодні часи. Але коли до відпустки ще далеко, на допомогу прийдуть гарні книжки, в яких доведено, що життя – це цікава і багатогранна  річ.

   

 На абонементі бібліотеки-філії № 4 представлено книжкову виставку «Якого кольору весна?», яка продовжує цикл виставок-приманок «Магія кольору». Кожна книга тут – це своєрідний «вітамін» натхнення, кохання та оновлення.

   

 Розділ «Книги з весняним настроєм» пропонує відвідувачам абонементу нові твори українських та зарубіжних письменників, події в яких відбуваються саме навесні. Жіночі романи із розділу «Весна і жінка між собою схожі» не залишать байдужими усіх, хто любить життєві історії про почуття, мрії та надії.

    Третій розділ виставки «Зелений книговир» занурить вас у твори різних жанрів, у яких кожен зможе знайти  те, що хвилює і надихає саме тепер, у прекрасний час, який називають весною.

   

 

 Харукі Муракамі сказав: «Весна – це така пора року, коли дуже добре починати щось нове». Тому ми пропонуємо своїм користувачам розпочати весняне оновлення з нових вражень від нових книг.

 

 

 

 

Коментарі: Залишити коментар
 
X