Слідкуйте за нами

27-12-2018

Жодного учасника заходу, які відбувалися у бібліотеці-філії № 2 до Різдвяно-Новорічних  свят, не залишив байдужим святковий вигляд сімейної вітальні. А скільки всього цікавого і гарного можна було тут побачити!

       Творчість завжди унікальна, тому що в її основу покладений процес створення чогось нового. Однією з важливих місій бібліотеки є творчий розвиток  користувачів, тому з метою  розкриття потенціалу наших відвідувачів в книгозбірні з 2016 року працює  гурток любителів  вишивання «50 +», творчі роботи  учасників якого протягом 2 років  постійно демонструвалися на виставках до свят.

     

 

 

На запрошення працівників  бібліотеки наші майстрині взяли участь увиставці  талантів народних умільців «Зимова фантазія».  Учасники заходів мали змогу ознайомитися з творчими роботами  Совенко З.М., Василюк А.І., Мазур Л.З., Полуященко Т.О.  Ці вишиті шедеври, безумовно, прикрасили залу і милували око вишуканістю і досконалістю виконання. Ведуча  подякувала всім членам гуртка, які надали свої чудові роботи, і побажала розкривати красу своєї  душі, і в подальшому продовжувати творити прекрасне, надихаючи інших.    

       

 

 

 А наступна виставка не тільки зачарувала погляд, а й здивувала незвичністю експонатів. На ній представлені творчі роботи користувача бібліотеки Макарової Л.В. Основний вид її творчості – вироби у техніці печворк.  Для тих, хто незнайомий з цим терміном, є коротка довідка, а також ствердження: «Печворк - це хобі і мистецтво,  яке виховує смак». Дійсно, передивляючись експонати виставки, серед яких не було жодної нефункціональної речі, всі вироби (а тут є і серветки, і підставки під гаряче, і сети під чашки з кофе та ін.) мають своє призначення і знайдуть належне місце у домі, прикрасивши кожну оселю і додавши їй тепла і затишку. Але головне, що треба відзначити, дивлячись на ці роботи, це терпіння і час, які потрібні  на їх виготовлення, а ще - можливість проявити фантазію та уяву.

       Створити в кожному будинку маленький чарівний світ, де панує святкова атмосфера тепла, затишку і комфорту, допоможуть новорічні атрибути. Новорічний декор своїми руками - це саме те дійство, в якому із задоволенням можуть брати  участь як дорослі, так і діти. А для бажаючих  знайти корисну пораду чи підказку в підготовці  святкового декору, подарунків, поробок чи вітальних листівок  можна  знайти на стенді  «Хай Новий рік, Різдво Христове  Вам дарують дні казкові».       

     

 

Cвяткове оформлення сімейної вітальні завершують дві ретро-виставки: «Історія Новорічних листівок» і «Ялинкові ретро-прикраси», які зазвичай викликають у присутніх, серед яких переважно – люди поважного віку, ностальгічні і теплі почуття, приємні спогади і яскраві асоціації, як від  неочікуваної, але такої дорогої  серцю, подорожі  у  минуле.        

       Кожна людина чекає від наступаючого Нового року чогось дивовижного, нового і казкового. Тому, готуючи бібліотеку-філію до свят, працівники книгозбірні  намагалися створити собі і оточуючим відповідний настрій, бажаючи, щоб у кожній оселі яскраво горіли  новорічні вогники, а свято було  веселим і чарівним!

 

Коментарі: Залишити коментар
 
X