Слідкуйте за нами

06-11-2018


   Українську мову часто називають однією з наймилозвучніших і найпрекрасніших мов у світі. Наша мова – це мова дитинства і мова досвіду, мова відкриттів і мова досягнень, мова творчості, мова натхнення, мова пісні. 

 

   А ще нашу мову часто порівнюють з діамантом, тому ми відтворили макет коштовності з цитатами з поезій видатних українців на його гранях – як символ найціннішого скарбу України.

 

 

    Звичайно, наша мова  багата своєю історією, цікава, а ще, виявляється, насичена просто вражаючими фактами,  які ми зібрали і  представили вашій увазі на виставці «10 фактів про українську мову».

 

    Чи знали ви, що вірш «Заповіт» Тараса Шевченка має рекордну кількість перекладів, а легендарна «Енеїда» Івана Котляревського стала початком нової української літературної мови? Чи намагалися ви, коли-небудь, підібрати синоніми до слова «бути»? Здається неймовірним, але їх в українській мові 45...

 

 

 

 

   Більше фактів ви можете дізнатися, завітавши до читального залу юнацького відділу ЦМБ. До вашої уваги пропонується література, що розширить не тільки  ваші знання з історії походження української мови, а й ознайомить з народною мудрістю, з майстрами народного слова, з порадниками та помічниками – словниками й довідниками.

 

 

 

 


   Знати #українську_це_модно!

 

 

 


   Запрошуємо до перегляду!

 

Коментарі: Залишити коментар
 
X