Слідкуйте за нами

07-05-2025
     Багато країн  світу 9 травня відзначають свято Європи – день Миру та Єдності!
     Ми, українці, живемо в самому серці Європи і відчуваємо себе її часточкою!
     З нагоди цього свята філія №3 імені Всеволода Нестайка підготувала інтерактивну мандрівку «Країнами Європи», під час якої ви дізнаєтеся, які «родзинки» приховують в собі деякі країни Європи, а також відкриєте діжку із запитаннями і зможете самостійно перевірити свої знання з даної теми.
     Отже, вирушаємо у подорож!


Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram


07-05-2025
     Сектор документів іноземними мовами Кременчуцької міської публічної бібліотеки представляє віртуальну книжкову виставку «Сім зірок англійської літератури», присвячену семи знаковим постатям англійської літератури: Вільяму Вордсворту, Джону Кітсу, Джейн Остін, Агаті Крісті, Даніелю Дефо, Джоан Ролінґ та Нілу Ґейману.
     Від поетичного романтизму до сучасного фентезі, від класичних романів до детективних інтриг — ця виставка знайомить із творчістю авторів, які залишили глибокий слід у світовій літературі. Вони змінювали світ словами, розширювали уяву й залишили по собі вогонь, який не згасає століттям.

 


Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram


22-04-2025
     23 квітня світ відзначає День книги і авторського права, як привід  згадати , що книга формує культуру, зберігає пам’ять і надихає на зміни.  У цей день  вшановують авторів, які відкривають нові світи на сторінках книг, і нагадують про важливість захисту їх права творити. 
     Філія № 5 презентує віртуальне літературне знайомство «Тихий шепіт пера серед гуркоту зброї».
     Цей проєкт – віртуальна зустріч із тими, чиї голоси лунають крізь дим і вогонь. 
     Він відкриває новий бік літератури – не лише як мистецтва, а як акту опору, мужності й пам’яті. Письменники, які сьогодні на передовій, тримають у руках не лише зброю, а й слово – живе, правдиве, незламне!
     Запрошуємо  пізнати  історії, рядки і почуття  тих, хто пише, навіть коли навколо гримить війна.


Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram


17-04-2025

     Відділ нестаціонарного обслуговування та зберігання бібліотечного фонду Кременчуцької міської публічної бібліотеки представляє віртуальну виставку «Магія старовини – новизна сучасності». Виставка пропонує вашій увазі ретро, а також сучасні видання української класичної літератури  починаючи з початку ХХ ст. і до сьогодення, які є у відділі бібліотеки.



Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram


27-03-2025
     Відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів  кременчуцької міської публічної бібліотеки підготував захопливу мультимедійну презентацію "Стів Джобс: як мрії стають реальністю", присвячену життю та спадщині Стіва Джобса – легендарного підприємця, співзасновика  Apple та новатора, який змінив світ технологій!
   У 2025 році генію інновацій виповнилось б 70 років!
   Переглянувши презентацію, Ви дізнаєтесь як Джобс поєднав технології та мистецтво, створивши культові продукти, що змінили уявлення про дизайн та зручність!
   Ласкаво просимо у світ інновацій разом із бібліотекою!




Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram




17-03-2025
   
«І хто б там що кому не говорив, а згине зло і правда переможе!»
Ліна Костенко
     Завдяки поезії Ліну Костенко полюбили мільони, і складно нині знайти українця, чиє серце не торкнулися афористичні, пронизливі, правдиві слова. А її поезія – це не просто слова, що пульсує в кожному рядку. Це гостре лезо правди, що ріже байдужість і водночас ніжний дотик до рідної землі. Так, ви уже здогадалися, це про поезію Ліни Василівни Костенко, якій 19 березня виповнюється 95 років.
    Ліні Василівні - міцного здоров’я, радості, тепла рідних сердець і натхнення на довгі роки! Миру і Перемоги!
    Філія №1 пропонує вашій увазі віртуальну книжкову виставку «В її віршах історія народу, його щаслива і тривожна мить» до ювілею Ліни Костенко та запрошує до бібліотеки ознайомитися з творчим доробком поетеси.



Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram  





12-02-2025
    14 лютого світ святкує День народження YouTube!  До цієї дати відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів підготував мультимедійну презентацію «YouTube: платформа майбутнього».
    За 20 років цей майданчик став місцем, де мільйони людей знаходять натхнення, розваги та інформацію. Від перших відео до вірусних хітів — YouTube змінив спосіб, яким люди споживають контент, і навіть як  спілкуються.
    У центрі  презентації - головні моменти історії платформи та її розвитку.
    Приготуйтеся до подорожі у чарівний світ YouTube, який надихає та змінює життя! Бо кожна людина може стати частиною цієї магії.



Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram 


05-02-2025
    Філія №3 імені Всеволода Нестайка представляє звіт про роботу бібліотеки у 2024 році. Яким він був для бібліотеки і користувачів – перегляньте у відеозвіті. 
    Приємного перегляду!


Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram

26-01-2025

     28 січня відзначається 205 років з часу відкриття найхолоднішого материка Землі – Антарктиди, «королеви холоду», як її називають дослідники. Бібліотекарі філії №3 імені Всеволода Нестайка пропонують вашій увазі мультимедійну презентацію «Шостий материк Землі, яким ви його ще не знали…» Дізнавайтеся більше цікавих фактів про Антарктиду.



Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram

13-01-2025
«Опанас Сластіон – архітектор, живописець, краєзнавець» 
До 170-річчя від дня народження
14 січня 1855 р. - 24 вересня 1933р.
     Опанас Сластіон – видатний живописець, а ще графік, архітектор, етнограф і громадський діяч. 
     Олена Пчілка писала про нього: ”Він належить до того дуже невеликого, але тим більше достойного поваги, – числа митців наших, що з самого початку своєї праці на полі мистецтва виступають яко артисти українські і через увесь час своєї праці зостаються такими”.
     Непересічна постать Опанаса Сластіона захоплює усіма гранями мистецького таланту. 
     Гідна діяльність Опанаса Сластіона розгорталася в дуже несприятливих умовах ворожого ставлення до всього українського. І праця Сластіона стала «вибухом» українськості в різних галузях культури: живопис, архітектура, музика, педагогіка. Митець відстоював свої переконання, позицію у періодичній пресі й власною творчістю довів її правдивість та актуальність як у той час, так, зрештою, і в сьогоденні. Тому нашим обов’язком є пошанувати унікальну особистість Опанаса Сластіона – митця, який поклав життя на вівтар служіння українській культурі, рідному народу.
    До вашої уваги відеофільм про видатного діяча української культури «Опанас Сластіон – архітектор, живописець, краєзнавець», який підготувала читальна зала філії № 2 імені  Павла Житецького.



Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram 



Назад Вперед
Наверх
 
X