Слідкуйте за нами

08-12-2020
Воронова, М.В. Когда убьют - тогда и приходите : [роман] / Мария Воронова. - [Москва] : [Издательство "Э"], [2020]. - 318 с.
Судья Ирина ведет дело о халатности врача-травматолога, в результате которой на рабочем месте погибла постовая медсестра. Картина преступления ясна, осталось только определить степень вины травматолога Ордынцева. Но как для врача нет простых операций, так и для судьи не бывает легких дел. Узнав, что за несколько минут до гибели медсестра сделала странный телефонный звонок, а после из ее квартиры исчез семейный архив, Ирина задумывается: действительно ли смерть женщины была трагической случайностью?
Дезомбре, Д. Сеть птицелова : [роман] / Дарья Дезомбре. - Київ : [Форс Україна], 2020. - 381 с.
Июнь 1812 года. Наполеон переходит Неман, Багратион в спешке отступает. Дивизион неприятельской армии останавливается на постой в имении князей Липецких – Приволье. Вынужденные делить кров с французскими майором и военным хирургом, Липецкие хранят напряженное перемирие. Однако вскоре в Приволье происходит страшное, и Буонапарте тут явно не при чем. Неизвестный душегуб крадет крепостных девочек, которых спустя время находят задушенными. Идет война и официальное расследование невозможно, тем не менее юная княжна Липецкая и майор французской армии решают, что понятия христианской морали выше конфликта европейских государей и начинают собственное расследование. Но как отыскать во взбаламученном наполеоновским нашествием уезде след детоубийцы? Можно ли довериться врагу? Стоит ли – соседу? И что делать, когда в стены родного дома вползает ужас, превращая самых близких в страшных чужаков?


Метлицкая, М. Осторожно, двери закрываются : [повести] / Мария Метлицкая. - [Москва] : [Издательство "Э"], [2020]. - 285 с.
Нам всегда кажется, что жизнь бесконечна и мы все успеем. В том числе сказать близким, как они нам дороги, и раздать долги - не денежные, моральные.
Евгений Свиридов жил так, будто настоящая жизнь ждет его впереди, а сейчас - разминка, тренировка перед важным стартом. Неудачливый художник, он был уверен, что эмиграция - выход. Что на Западе его живопись непременно оценят. Но оказалось, что это не так.
         И вот он после долгой разлуки приехал в Москву, где живут его дочь и бывшая жена. Он полон решимости сделать их жизнь лучше. Но оказалось, что любые двери рано или поздно закрываются.
Нужно ли стараться впрыгнуть в тронувшийся вагон?
Роздобудько, І.В. Шості двері : роман / Ірен Роздобудько. - Київ : Нора-Друк, 2020. - 191 с.
У ранньому дитинстві вона намалювала на стіні двері й несподівано… увійшла в них, уявивши собі вихід в іншу реальність. Відтоді життя багато разів намагалося зламати її: сповнена трагедійними подіями юність, загибель кращого друга, зрада, врешті — кар’єра і гроші… Та в найскладніші миті життя вона малювала на стіні двері й проживала ще одне коло реальності, яка не відступає від нас навіть у снах.
Гнатко, Д. Восьма жертва : роман / Дарина Гнатко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 333 с.
Загадкові та моторошні події порушують спокій маєтку Смотрицьких. Одна за одною гинуть молоді кріпачки. Селом ширяться різні чутки. Кажуть, то справа рук католицьких ченців, котрих привезла з собою до маєтку полячка Владислава Пашинська. Золотоволоса відьма, що закликала зло. Тим часом графиня Смотрицька палко закохується в сусіда. Але серце Олексія Забродіна належить графській кріпачці Ярині. Графиня ладна на все, аби здобути кохання поміщика і позбутися зеленоокої дівчини, що стала між ними. Маєток ось-ось здригнеться від звістки про восьму жертву. І нею може стати будь-хто.


Геррітсен, Т. Двійник : роман / Тесс Геррітсен. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 382 с.
Тесс Ґеррітсен — популярна американська письменниця, авторка бестселерів у жанрі медичного трилера.
 Мора Айлс бачила чимало страшних речей. Коли працюєш судмедекспертом, вже не боїшся смерті. На секційний стіл потрапило тіло жінки, як дві краплі води схожої на Мору. Судмедексперта охопив справжній жах. Хто ця незнайомка? Загадкова сестра-близнючка? Чи це просто збіг? Але якщо так, то на кого насправді полював убивця: на цю дівчину чи на Мору? Можливо, це попередження? Час знайти відповіді на всі запитання, випередивши вбивцю та вийшовши на слід того, хто роками уникав правосуддя…
Геррітсен, Т. Смертниці : роман / Тесс Геррітсен. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 332 с.
Мертва дівчина в морзі виявляється… живою. Патологоанатом Мора Айлз помічає це випадково і рятує її. Проте смертниця не квапиться дякувати. Вона вбиває охоронця й бере у заручники працівників та пацієнтів лікарні. Серед них — вагітна детектив Джейн Ріццолі. Мора і чоловік Джейн, ФБР-івець Гебріел, намагаються з’ясувати, кому і за що мститься незнайомка. Але вашингтонський спецзагін, який вривається до лікарні, розстрілює смертницю. В останню мить дівчина встигає шепнути Джейн одну-єдину фразу. Це — ключ, за допомогою якого можна відімкнути двері від злочинних секретів найвищих владних ешелонів США.


Смолл, Б. Адора. Візантійська принцеса : роман / Бертріс Смолл. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 475 с.
Візантія, XIV століття.
Адора була найкоштовнішим камінцем серед усіх скарбів світу. Її волосся спадало ніжними хвилями на витончені плечі, а в очах бриніли лелітки спокуси. Цей фіалковий погляд раз і назавжди причарував та полонив принца Мурада. Їм судилося зустрітись у квітучому саду, щоб ніколи не розлучатися. Перший поцілунок став благословенням і ніжною мукою. Та Адора вже пов’язана шлюбними узами із султаном Орханом. Невже вона стане іграшкою в руках нелюба?.. І які ще випробування постануть на її шляху до щастя з коханим?

Уайт, К. Когда я падаю во сне : [роман] / Карен Уайт. - Київ : [Форс Україна], 2020. - 443 с.
1951 рік. На березі річки стоїть покритий мохом дуб, Древо Бажань, що здавна зберігає чужі секрети. За легендою, якщо написати своє сокровенне бажання на стрічці і покласти її в дупло, то воно збудеться. Три подруги - Маргарет, Бітті і Сіссі - вирішують випробувати долю. Вони загадують бажання, які дійсно починають збуватися. Але зовсім не так, як би їм хотілося. Наші дні. Ларкін повертається в безлюдний, напівзруйнований після пожежі будинок, де вона колись жила зі своєю матір'ю Айві і з Сіссі, яка їх обох виростила. Намагаючись зрозуміти, через що почалася пожежа в будинку, Ларкін занурюється в таємниці далекого минулого, і це змушує її переосмислити власне життя і ставлення до рідних.Кініллі, Т. Список Шиндлера : роман / Томас Кініллі. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 427 с.
Світовий бестселер, удостоєний Букерівської премії та екранізований Стівеном Спілбергом!
В основу роману лягли спогади в`язня краківського гетто, приреченого на смерть і врятованого Шиндлером.
Успішний бізнесмен Оскар Шиндлер відкриває в Кракові фабрику з виготовлення посуду. Для нього євреї з гетто і табору Плашув — просто дешева робоча сила. Однак зовсім скоро він відчуває безмежну повагу та співчуття до своїх робітників. Коли людей з Плашува починають перевозити до Аушвіцу, Оскар за допомогою свого друга, Іцхака Штерна, складає список тих, кого він нібито бере на фабрику.
До нього увійшли понад тисячу людей, приречених на смерть. Аби врятувати їх, Шиндлер не шкодував ані грошей, ані сил, ані часу.


Юн, Н. Сонце також зірка : роман / Нікола Юн. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 252 с.
Сімнадцятирічна Таша не схожа на своїх однолітків. Скептик і затята реалістка, вона довіряє лише науці та фактам. Не загадує бажань, коли зірка падає з неба. Не вірить у призначення. І звісно ж, у таке безглуздя, як кохання з першого погляду. Тільки дурні вірять у нього. Ось такі, наприклад, як Даніель… І треба ж було Таші натрапити на цього романтичного телепня. Це що, жарт Всесвіту? Вони ж — наче небо і земля. Та що то між ними? Оте незбагненне, що вже почало відбуватися. Те, що здатне зіштовхнути Землю з орбіти і кинути її в обійми неба, порушивши усі закони фізики й універсуму. Японці називають це «передчуттям любові». Коли двоє ще не закохані, але вже не можуть одне без одного…

Фіалко, Н.І. Нерівний шлюб : [повісті, оповідання, новели] / Ніна Фіалко. - Тернопіль : Богдан, [2019]. - 333 с.
У цій збірці ви знайдете оповідання, новели та повісті, написані упродовж кількох останніх років. Деякі з них були вже надруковані в обласних літературних журналах. Ці людські історії правдиві та захопливі, вони взяті з нашого життя, тому нікого не залишать байдужим. Книжка розрахована на широке коло читачів.


Нестлінгер, К. Конрад, або Дитина з бляшанки  : [повість] / Кристина Нестлінгер. - [Харків] : Теза, [2019]. - 188 с.
Виявляється, штучно створений хлопчик, може жити серед нас. Не зважаючи на те, що він ідеальний, дружити з ним досить важко. Саме такої думки про Конрада його сусідська подружка Кіті. Вона вирішує перетворити чемного, слухняного, нудного хлопчика на нормального хлопчиська свого віку. Реальна навколишня дійсність виявилась для нього важкою і в чомусь болючою. Але пані Барлотті, яка отримала його поштою у бляшанці, повинна дуже постаратися і зробити все, щоб хлопчик залишився жити у неї. Тоді її життя набуде нового змісту і стане дійсно повним. А сусідська дівчинка їй з радістю допоможе.1.                         

641

К78     Кравецька, Л. Святкові страви Західної України. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 95 с.

2.                         

796(477.53-21Кре)

Ш64    Ширай, В.А. Кременчук спортивний. - [Кременчук] : Кременчуцька міська друкарня, 2020. - 441 с.

3.                         

821(436)

А72     Антологія сучасної австрійської прози. - [Чернівці] : Книги-XXI, [2020]. - 255 с.

4.                         

821(477.53)

П14     Паламарчук, В.В. "Військовий непотріб" : [кн. із розд. "Арта"] / Василь Паламарчук. - Кам'янець-Подiльськ. : [ТОВ "Друкарня Рута"], 2019. - 268 с.

5.                         

821(477.53-21Кре)

У45     Україна починається з тебе : поезія / [упоряд. Т.Цибульська]. - Кременчук : [ПП Щербатих О.В.], 2020. - 62 с.

6.                         

821(574)

А72     Антология современной казахской прозы. - [Москва] : Издательство Московского университета, 2019. - 855 с.

7.                         

821(574)

К91     Кунанбаєв, А. Напучування. Книга Слів : [есеїстично-філософські роздуми] / Абай Кунанбаєв. - Київ : АВІАЗ, 2020. - 157 с.

8.                         

821(575.2).09

І-15     Ібраїмов, О. Чингіз Айтматов. Останній письменник імперії : життя і творчість / О.Ібраїмов. - Київ : [ФОП Зеленський В.Л.], 2019. - 317 с.

9.                    

94(479.24)

Х69     Ходжали. Хроніка геноциду. - Київ : Видавничий дім Дмитра Бураго, 2020. - 170 с.

Коментарі: Залишити коментар
 
X