Слідкуйте за нами

02-11-2020
Гуменюк, Н.П. Корона на одну ніч : роман / Надія Гуменюк. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 316 с.

Передвоєнна Польща. Неподалік від Варшави, на заміській віллі «Ванесса», відбувся конкурс краси. Увечері на ньому коронували переможницю, а вранці у готелі «Континенталь» її знайшли мертвою. В газетах — жодної згадки ні про загадкову смерть дівчини, ні про її тріумфальну перемогу. Хто й чому заблокував інформацію? І хто посягнув на юне життя? Заздрісна суперниця? Колишній наречений? Дефензива, яка дізналася, хто вона насправді — ця дивовижна красуня з маленького провінційного волинського містечка?..
Таємні товариства і неймовірні історії кохання, карколомні повороти долі батька Софії, спричинені війнами та революцією, пригоди його однофамільця й суперника — графа Неродова, розвідника, подвійного агента й міжнародного авантюриста.Лукьяненко, Л.В. Женский заговор ; Любовь на спор : [романы] / Лидия Лукьяненко. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2020. - 317 с.

Даше постоянно не везло с мужчинами. Итог — солидный список «бывших» и ни одного «настоящего». Подруги Даши не могли похвастаться и таковым. Восхищаясь ее умением заводить романы, хоть и не продолжительные, они затевают авантюру. Как на счет того, чтобы каждая из девушек познакомилась с одним из Дашиных бывших? Такая возможность устроить жизни шестерых одним махом! Но все вышло не совсем так, как запланировали девушки, — в игру вступила любовь…
         «Любовь на спор»
Уволившись, Уля спорит с подругой, что за две недели круто изменит свою жизнь — сделает ремонт в квартире, встретит настоящую любовь и устроиться на новую работу. Удивительно, но жизнь девушки стремительно меняется к лучшему, если бы еще и прошлое неожиданное не встало на пути к счастью…


Талан, С.О. Букет улюблених квітів : роман / Світлана Талан. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 284 с.

 Тамара любила лілії. Особливі, неповторні… Ці ніжні квіти нагадували їй про маму — гарну, тендітну та водночас сильну жінку… Мами не стало, коли Тамара була зовсім дитиною. Вона досі пам’ятає той жахливий день. Відтоді щороку на могилі матері з’являється кошик із чудовими ліліями. Тамара марно намагалася дізнатися, від кого він. Так само марно вона прагла дізнатися правду про батька… У річницю маминої загибелі Тамара зустрічає на кладовищі чоловіка, який називає себе знайомим матері. Жінка розуміє, що він знає більше, ніж говорить…


Гуменюк, Н.П. Дожити до весни : роман / Надія Гуменюк. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 236 с.

Життя як детектив. Життя як драма. Життя як воскресіння…
Три захопливі історії: про кохання і зраду, любов і ненависть, надію і випробування, що туго вплетені в суспільні реалії України. Анна. Єва. Анабель. Що їх поєднує? А може, це сюжет однієї жіночої долі, дуже непростої, непередбачуваної, сповненої таємниць, із карколомними поворотами? Бо ж тричі мала розпрощатися з життям онука поліського скрипаля Луки Баскаля, остання гілочка родинного дерева, коріння якого — поліська красуня та наполеонівський офіцер. Лейтмотивом усього роману є сповідь червоної скрипки, що мандрувала з Парижа на Волинь і стала своєрідним свідком як історичних подій впродовж двох століть, так і особистих людських злетів та падінь.Майдуков, С.Г. Охота за общаком : роман / Сергей Майдуков. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 252 с.

Мітяю і Руслану, двом нерозлучним друзям, крупно повезло: абсолютно випадково вони дізналися про злодійський общак, захований на дні моря недалеко від одного грузинського села. Разом з художницею Ларисою друзі вирішили витратити всі свої активи на організацію пошукової експедиції. Доля зводить їх зі старим контрабандистом Резо. Колись Резо топили разом з общаком, але він зумів врятуватися і запам'ятати місцезнаходження скарбу. Однак у Мітяя і Руслана є суперники в пошуках: банда грузинських головорізів. Вони йдуть за друзями по п'ятах. Коли Мітяй, Лариса і Руслан приведуть банду до общака, від них необхідно буде позбутися... І в цій сутичці не всім судилося вижити.


Кенфілд, Д. Курячий бульйон для душі. Думай позитивно. 101 історя про те, як світлі думки змінюють життя : [оповідання] / Джек Кенфілд, Марк Віктор Гансен, Емі Ньюмарк. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 493 с.

Шлях до змін — у ваших думках!
«Коли життя підкидає вам лимони — зробіть із них лимонад». Пам’ятаєте цей вираз? Однак слова — це просто слова. І у скрутній ситуації такі вирази лише дратують, та й сумних думок від того не меншає. Утім, де шукати позитиву, коли він життєво потрібен? Тут, у цій книжці. Серед 101 історії реальних людей, які, щодня маючи купу проблем і негараздів, знаходять внутрішню силу впоратися з викликами долі. Сильні особистості, які надихають не опускати руки й шукати ключ до позитивного мислення, поліпшувати своє життя та не втрачати мотивацію й віру в добро. Метт утратив роботу, але не втратив надію на краще. Шейла залишилася без грошей, натомість отримала дещо набагато цінніше. Шону поставили жахливий діагноз, утім життя триває…
Коли здається, що весь світ проти тебе, коли захворів або втратив кохану людину, коли заїла повсякденність, коли не знаєш, що робити, — просто відкрий цю книжку і дозволь щастю ввійти до твого житття!


Кокотюха, А.А. Легенда про Безголового : детективний роман / Андрій Кокотюха. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, [2018]. - 252 с.

Дія роману відбувається у містечку Дунаївцях на Поділлі. Тут орудує маніяк, котрий убиває людей, відрубує їм голови та заховує невідомо де, а тіла нещасних залишає у людних місцях. Як виявилося, нинішні жахливі події перегукуються, більше того — безпосередньо пов’язані з давнього легендою про Безголового — жорстокого мучителя простого люду пана Ржеутського, якого колись покарали за численні кривди, відтявши голову. Волею долі у центрі подій опиняється київський адвокат Лариса, завдяки котрій місцева поліція розплутує ці страшні й загадкові убивств
Бюлетень: «Нові надходження»: інформаційний список літератури за другу половину жовтня 2020 року


1.                            

061(477.53-21Кре)

С11     С верой в Добро!. - Днепр : Середняк Т.К., 2020. - 247 с.

2.                    

37.018

Р58      Робінсон, К. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти. - Львів : Літопис, 2018. - 239 с.

3.                    

821(477)

Г95      Гурницька, Н.З. Мелодія кави у тональності кардамону. Історія забороненого кохання : роман / Наталія Гурницька. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 397 с.

4.                    

821(477)

К68     Короненко, С.А. Містерії : поезія / Світлана Короненко. - [Київ] : Ярославів Вал, 2019. - 407 с.

5.                            

821(477.53-21Кре)

П16     Пантелей, О.С. Скелі : поезії / Олександр Пантелей. - Кременчук : ПП Щербатих О.В., 2020. - 137 с.

6.                            

821(477.53-21Кре)

П32     Пилипчук, О.А.  Мереживо долі : лірика / Ольга Пилипчук. - Кременчук : Про-Графіка, 2020. - 141 с.

7.                    

821(477.53-21Кре)

П32     Пилипчук, О.А.  Роздуми Ганни Барвінок : [поезії] / Ольга Пилипчук. - [Кременчук] : [Про-Графіка], [2020]. - 17 с.

8.                            

821(477.53-21Кре)

С53     Снітко, Л.Ю. Годинникові піски : поезії / Людмила Снітко. - Київ : Український пріоритет, 2020. - 107 с.


Коментарі: Залишити коментар
 
X