Слідкуйте за нами

07-07-2020
Рей, Е. Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 237 с.


Ембер Рей — авторка, художниця й промовиця, експертка з мотивації та натхнення. Її захопливі промови відомі більш ніж у 20 країнах. Вона співпрацювала з Apple, Amazon та Unilever. Forbes вважає, що своїми порадами Рей допомагає досягти найзухваліших цілей. Вона систематично з’являється на таких медіа-майданчиках, як The New York Times, TIME, Fast Company, BВС.
Що про мене подумають інші, коли я пофарбую волосся в цей колір? Чи сподобається батькам моє нове захоплення музикою? А чи варто мені змінити цю роботу? Може, усе це неправильно? Досить!
Час обирати себе. Годі плакати за минулим і спотикатися об чужі оцінки. Ніхто не ідеальний. Хіба що ця книжка-інструкція, яка відкриє тобі повноцінне життя. З нею ти зможеш: подолати деструктивний перфекціонізм; позбавитися настанов «я не зможу/не вмію/ніколи цього не досягну»; уникати руйнівної сили гніву та заздрощів; викреслити страх осуду, страх помилок, неприйняття та тривогу; забути про порівняння себе з іншими та потребу у схваленні.
І загалом ти зможеш усе. Просто тому, що саме ТИ це зможеш.


Гофман, Э.Т.А. Песочный человек ; Эликсир сатаны : [новелла, роман] / Э.Т.А. Гофман. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2020. - 509 с.


Ти станеш дорослим і зрозумієш, що монстри з казок - реальні... 
Він приходить вночі, коли всі сплять, під покровом темряви і тиші. Від нього не сховатися. Він забере твої очі, згодує своїм дітям, що живуть у звитому на Місяці гнізді. Пісочник - жах і кошмар з дитячих казок. Натаніель виріс, забувши про дитячі страхи. Але одного разу в продавці барометрів юнак дізнається його - Пісочника. Або, можливо, це просто старий страх? Страх того, що Пісочна людина повернулася. Вона хоче закінчити розпочате... ( «Пісочна людина») Його звали брат Медард. Молодий чернець з віддаленої німецької обителі. Його відправили до Риму. І те, чому він став свідком, те, в чому взяв участь, залишило свій слід в його душі. Таємничі і страшні події... ( «Еліксир Сатани») Карризи, Д. Потерянные девушки Рима : [роман] / Донато Карризи. - Санкт-Петербург : Азбука, Азбука-Аттикус, 2020. - 448 с.Маркус – охотник за аномалиями, человек, одаренный способностью видеть послания зла в самых запутанных преступлениях, но лишенный воспоминаний о своей прежней жизни. Его новым делом становится поиск девушки, захваченной серийным убийцей в Риме, и только случайные на первый взгляд детали способны помочь расследованию. Смерть кроется в мелочах – этот урок Сандра усвоила, работая фотографом на местах убийств. Но гибель ее собственного мужа покрыта опасной тайной, важным ключом к которой становится встреча с Маркусом. Ведь истина зачастую спрятана у всех на виду. В основу романа положены реальные истории преступлений.

Дашвар, Л. #Галябезголови : роман / Люко Дашвар. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 400 с.Благими намірами вимощений шлях до пекла. Галя сповна відчула сенс цього вислову. Її життя перевернулося лише через те, що вона прагнула допомогти іншій людині. Дівчина втратила все: роботу, чоловіка, друзів, віру в людей. Та що, як усе найбільш значуще і неймовірне починає відбуватися з нами саме тоді, коми ми намагаємося видряпатися з пекла? Це непросто, бо людина по-справжньому втрачає голову лише від двох речей: від страху і від кохання. Однак що робити, коли тебе одночасно накривають і страх, і кохання?..


Талан, С.О. Де живе свобода : роман / Світлана Талан. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 208 с.Кохання, що спалахнуло між Віталією та Родіоном було приречене. Вчителька та учень – що тепер люди скажуть? Але ані осуд близьких, ані зневага чужих не спинили почуттів. Та залишатися в цих лабетах було не сила. Закохані наважуються на божевілля — тікати до зони відчуження. Якнайдалі від людей, туди, де вони зможуть збудувати власний химерний рай, відмежований від світу. Але втеча не завжди означає свободу. Бо найстрашніша в’язниця, з якої не можливо втекти — у нас самих…


Линдсей, Д. Позволь любви найти тебя : роман / Джоанна Линдсей. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2020. - 380 с.


Красавец Девин Болдвин, известный сват лондонского бомонда, соединил не одну пару любящих сердец. Но сам долгое время был одинок. Однажды юная аристократка Аманда Локк решает обратиться к Девину за помощью в поиске жениха. Она прелестна, словно лесная нимфа. И один ее взгляд стрелой пронзил сердце Девина. Пути назад нет, любовь уже вспыхнула в нем с неимоверной силой. Но будет ли она взаимнной?..Макніл, Е. Майстерня ляльок : роман / Елізабет Макніл. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 334 с.Хто вона для тебе? 
Людина чи лялька?  
Айріс мріє стати художницею. Однак їй доводиться працювати лялькаркою на жорстоку, майже божевільну хазяйку пані Солтер. Цей будинок став для дівчини в’язницею. Колекціонеру Сайласу здавалося, що він може врятувати Айріс. Перетворивши її на свою іграшку… І все склалося б так, як він хотів, якби не цей художник Луї. Якби не її кохання до нього. Кохання, яке мало належати тільки Сайласові… Кажуть, ляльки схожі на людей. От тільки єдина відмінність: ляльку можна навчити любити. А людину? Людину можна змусити… Гунель, Л. День, що навчив мене жити : роман / Лоран Гунель. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 287 с.


Хто з нас не чекав того дня, який змінив би наше життя? Сонячний вихідний, сповнений теплих барв і позитивних емоцій. Ми уявляємо приємну прогулянку пірсом, звідусіль чутно сміх і невимушені розмови людей довкола. Аж раптом вас хапає за руку молода циганка… «Я прочитаю твоє майбутнє», - каже вона. Ви посміхаєтеся так, наче почули нісенітницю, але руки не прибираєте. Хай там як, жодне передбачення не зіпсує цього дивовижного недільного дня. Однак пророцтво циганки перевертає ваше життя догори дриґом, бо, можливо, цей день — останній. Та хіба таке можливо?..
Жак, К. Фараон : роман / Кристиан Жак. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 413 с.Після смерті цариці Хатшепсут Єгипет занурився в траур. На думку наближених цариці, її спадкоємець Тутмос III абсолютно не здатний до правління. Народ нарікає, в провінціях зріє заколот, вищі чиновники плетуть змови. А молодий фараон захоплений лише древніми текстами і ритуалами. Він не може правити, поки у нього немає дружини. Красуня Мерітре, дочка храмової наставниці, стала б для нього прекрасною партією. Але серце Тутмоса належить арфістці Сатьє, дівчині із простої родини. Чи погодиться вона прийняти тягар влади в палаці, повному підлабузників і інтриганів, в таку важку для Єгипту годину? Шмитт, Э.-Э. Попугаи с площади Ареццо : роман / Эрик-Эмманюэь Шмитт. - Санкт-Петербург : Азбука, Азбука-Аттикус, 2019. - 640 с.Эрик-Эмманюэль Шмитт — философ и исследователь человеческой души, писатель и кинорежиссер, один из самых успешных европейских драматургов, человек, который в своих книгах «Евангелие от Пилата», «Секта эгоистов», «Оскар и Розовая Дама», «Ибрагим и цветы Корана», «Женщина в зеркале» задавал вопросы Богу и Понтию Пилату, Будде и Магомету, Фрейду и Моцарту.
В своем новом романе «Попугаи с площади Ареццо» он задает вопрос самому себе: что есть любовь? «Если сколько голов, столько умов, то и сколько сердец, столько родов любви», — задумчиво некогда произнесла Анна Каренина. Эрик-Эмманюэль Шмитт разворачивает перед изумленным и заинтригованным читателем целый любовный сериал как раз про то, «сколько родов любви», доводя каждый микросюжет до своей кульминации. Как бы то ни было, оторваться от чтения невозможно.
Потанина, И. Преферанс на Москалевке : [роман] / Ирина Потанина. - Харьков : Фолио, 2019. - 446 с.Харків, фатальний 1940-й рік. Світ вже захлинається війною, вже прийшли похоронки з фінської, і все переконливіше звучать чутки про те, що вирок «10 років виправно-трудових таборів без права листування і передач» означає розстріл. Але Місто не має права впадати в «нерозумну зневіру». «Ліс рубають - тріски летять», - виправдовують країну звільнені після викриття єжовщини постраждалі. "Це помилка! Не здавай квитки до цирку, я до вечора повернуся!» - кидають на прощання рідним ті, кого знову затримують. Кінотеатри переповнені, клуби представляють гастролюючих артистів, з відчинених вікон долинають уривки віршів і джазових мелодій, газети вихваляють грандіозні соцрекорди і річницю укладення з Німеччиною пакту про ненапад...

Кіз, Д. П'ята Саллі : роман / Деніел Кіз. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 349 с.Саллі Портер знайшли голою та непритомною на березі океану. Виявляється, дівчина намагалася покінчити з собою, а троє молодиків, які наздогнали її та витягли з води, хотіли її зґвалтувати… Саллі опинилася в лікарні, але вона нічого не пам’ятає і переконана: самогубство намагалася вчинити не вона, а хтось інший, хто навчився керувати її свідомістю…
Лікар Роджер Еш береться допомогти дівчині. Він виявляє, що у голові у Саллі живуть ще четверо жінок та п’ятий «хтось…»

Мориарти, Л. Девять совсем незнакомых людей : [роман] / Лиана Мориарти. - Москва : Иностранка, 2019. - 576 с.Новый роман от Лианы Мориарти с захватывающим сюжетом и с привлекательными и эксцентричными персонажами. Могут ли десять дней на курорте изменить тебя навсегда? Девять человек приезжают в лечебный пансионат. Одни — чтобы похудеть, другие — чтобы попытаться изменить свою жизнь, а также те, кто понятия не имеет, зачем они здесь оказались. Роскошная обстановка, внимательный персонал, правильное, здоровое питание, медитации и физические упражнения… Но никто из них даже представить себе не мог, что им придется не только пересмотреть свой образ жизни, но и бороться за выживание, что в эти десять дней они окажутся на краю гибели.
1.                         

821(470)

П54     Полякова, Т.В. Голос, зовущий в ночи : [роман] / Татьяна Полякова. - Київ : Форс Україна, 2020. - 320 с.

2.                         

821(477)

З-12     За чашкою кави : літературно-художній альманах / [ред.-упорядн. Ю.Мельник]. - Рівне : ФОП Аполонець О.О., 2019. - 116 с.

3.                         

821(477.53-21Кре)

В11     В коханні назавжди : поезія / [упоряд. Т.Цибульська]. - Кременчук : [ПП Щербатих О.В.], 2019. - 62 с.

4.                           

821(477.53-21Кре)

В67     Волкова, Н.І. Формула краси : цикл хоку / Ніла Волкова. - Кременчук : Novabook, 2019. - 83 с.

5.                         

821(477.53-21Кре)

Г37      Герасименко, І.В. Рапсодія Псла і Дніпра : [поезія] / Ігор Герасименко. - Кременчук : ПП Щербатих О.В., 2019. - 190 с.

6.                         

821(477.53-21Кре)

П32     Пилипчук, О.А. Куліш у Мотронівці : поема / Ольга Пилипчук. - [Кременчук] : [СП "Про-Графіка], [2020]. - 12 с.

7.                         

821(477.53-21Кре)

П32     Пилипчук, О.А. Словом світ обійму : поезії / Ольга Пилипчук. - Кременчук : Про-Графіка, 2019. - 156 с.


Коментарі: Залишити коментар
 
X