Слідкуйте за нами

28-10-2015
    3 червня 2014 року раптово, виступаючи з трибуни чергового громадського зібрання, у залі обласної ради помер Володимир Петрович Степанюк. Йому було лише 59 років.

   Володимир Степанюк народився 3 січня 1955 року в селі Шинківка Білогірського району Хмельницької області. Закінчив Івано-Франківський технікум сільського господарства та Українську сільськогосподарську академію. До 1990 року працював агрономом, економістом у радгоспі імені Кірова Полтавського району. З 1990-х років вів активну громадську діяльність.

   Здавалося, внутрішня енергія й наполегливість цієї світлої й чистої людини невичерпні. Великий патріот України, людина надзвичайної скромності, він всі свої сили віддавав українській справі, організувавши й провівши сотні заходів. Володимир Степанюк особисто створив і очолював громадські організації: молодіжну екологічну лігу "Еко-світ”, асоціацію "Громадянське суспільство”. Був співзасновником ряду громадських патріотичних об’єднань, членом громадських рад при облдержадміністрації, обласній раді, Полтавському міськвиконкомі, очолюючи комісії з питань культури.
   Володимир Степанюк багато сил віддавав заходам із відзначення знаменних і трагічних дат в історії нашого народу, захисту й підтримці української мови, єднанню Сходу й Заходу України. Щороку він організовував поїздки до музею Василя Симоненка в Тарандинцях Лубенського району, в інші місця, пов’язані з долею молодого витязя української поезії.
   Особлива заслуга Володимира Петровича у пошануванні Кобзаря. Він був головою громадського Шевченківського комітету з відзначення 200-річчя Тараса Шевченка.
 Будучи активним учасником полтавських майданів у 2004 та 2014 роках, Володимир Степанюк ніколи не виставляв своїх персональних заслуг, а постійно і наполегливо проводив ідеали демократії через "круглі столи”, концерти, прес-конференції, зустрічі з видатними людьми України, екскурсії, велопробіги, поїздки нашою державою. За вагомий особистий внесок у дослідження голодоморів в Україні, активну громадську діяльність Володимира Степанюка нагороджено орденом "За заслуги” ІІІ ступеня.
    Пам’ять про Володимира Петровича Степанюка назавжди збережеться в наших серцях. 


Коментарі: Залишити коментар
 
X