Слідкуйте за нами

04-02-2016

 

Сьогодні публічні бібліотеки, позиціонуючи себе культурно-просвітницькими, соціальними інституціями, намагаються бути якомога ближче до своїх громад, бути корисними, затребуваними. Одним з напрямків діяльності є соціальні ініціативи як вимога часу. Бібліотекарі налагоджують співпрацю із соціальними працівниками, обслуговують книгою людей з обмеженими фізичними можливостями, реалізовують власні проекти, ініціюють різні акції. 

Ось і відшуміли зимові свята ... Але в ЦБС для дорослих знайшли привід для радісних зустрічей з подарунками! А все завдяки конкурсу «Моя ялиночка найкраща», який проходив в «Кременчуцькій газеті» в січні.

 


Тоді бібліотекарі взяли участь і отримали від редакції приз - сертифікат в «Острів розваг».  Колектив організаційно – методичного відділу прийняв рішення вручити свій подарунок – сертифікат – дитині героя АТО  Ангеліні Фень. Знайти цю дівчинку нам допомогли волонтери, які знають цю сім'ю і допомагають їй. Бібліотекарі щиро раді, що цим чудовим призом скористається саме той, кому він найбільш цінний. Разом з сертифікатом вони вручили Ангеліні й інші подарунки: олівці, крейду, альбоми, пензлі і фарби, солодощі - все, що так подобається дітям! Наш подарунок припав їй до душі, адже Ангеліна дуже любить малювати.  Ми завжди раді бачити таких чудових гостей, тому Ангеліну і її маму запросили приходити частіше.

 


     З червня 2015 року набирає обертів Всеукраїнська акція зі збору пластикових кришечок для подальшої переробки та виготовлення протезів для воїнів АТО. 

 


     Бібліотека-філія № 4 долучилася до цієї акції, звернувшись до всіх небайдужих городян.  Мешканці району Молодіжний активно відгукнулися на цей заклик.  Серед користувачів філії, хто приніс найбільше кришечок - Онищенко Т.А, Федоряка В.В., Сарбаєва Т.М., Довгань Л. Г., Ратушний В.П. 

Інвалід ІІ групи Терещенко В.О. постійно турбується про бійців АТО. Вона вже другий рік в'яже теплі шкарпетки та приносить їх в бібліотеку для подальшої передачі нашим солдатам. 

 


          У цій Акції також приймає участь і колектив ЦМБ  ім.М. Горького. Зокрема відділ технічної літератури всі зібрані кришки здав до пункту прийому який знаходиться у Свято Миколаївському соборі.

 


    Акція допомагає вирішувати дві проблеми одразу – екологічну і соціальну. Збір пластикових кришечок на переробку зменшує обсяг отруйного сміття у місті та допомагає воїнам повернутися до повноцінного життя. На один якісний індивідуальний протез потрібно близько 80 тисяч кришечок.

     Жодна  пластикова кришка  відсьогодні не повинна потрапити у сміття. Знаходимо  вдома кришечки, збираємо  їх  і  приносимо до бібліотеки.

 

Коментарі: Залишити коментар
 
X