Слідкуйте за нами

05-07-2013
Один з пріоритетних напрямів в практиці відділу технічної літератури – робота з соціально незахищеними верствами населення.
І основна мета такої діяльності – створення умов доступу до бібліотеки і максимально можлива інтеграція людей з обмеженими можливостями в інформаційне середовище.
Це і проведення спільних масово-інформаційних заходів, бібліотечне обслуговування інвалідів за місцем проживання, допомога в вирішенні нагальних проблем людей з обмеженими фізичними можливостями – саме таку мету переслідувало і проведення на міському рівні анкетування громадської думки.
«Світ, відкритий для всіх» - так можна назвати співпрацю бібліотеки і клубу інвалідів «АРОКІ», яка направлена на подолання самотності в повсякденному житті людей з обмеженими фізичними можливостями і, яка допомагає в реалізації їх творчого потенціалу.
На ваш розсуд працівники відділу технічної літератури представили електронну презентацію робіт члена клубу «АРОКІ» Козоріза Івана Васильовича, який займається художнім різьбленням по дереву понад 20 років.

Коментарі: Залишити коментар
 
X