Слідкуйте за нами

04-11-2013

До роботи над вирішенням проблем соціалізації молоді юнацький відділ долучився ще 2002 року. Саме відтоді головним напрямом діяльності відділу стала правова, інформаційна та соціальна підтримка молоді а співпраця з міським управлінням юстиції перейшла в площину практичної роботи.

Популяризація книги та правових знань починається з куточка «Життя під захистом закону», в якому крім книг юридичного характеру представлені друковані матеріли міського управління юстиції з викладом консультацій з проблем пошуку роботи, отриманню матеріальної допомоги по безробіттю, малозабезпеченості та т.і.

Напрямки роботи бібліотек у соціальній сфері

З того ж року при відділі працює консультпункт з правових питань. Щомісяця кваліфікований юрист надає безоплатну правову допомогу користувачам бібліотеки та жителям мкрн №7, що потребують її.

Життя не стоїть на місці. В 2011 році за проектом «Бібліоміст» відділ отримав доступ до Інтернет ресурсів, що надало неабияку допомогу в підвищенні правової культури та покращенні юридичного захисту соціально неадаптованої молоді. Відтепер стало можливим проведення юридичних консультацій своєчасно та якісно в режимі скайп - зв’язку.

Напрямки роботи бібліотек у соціальній сфері

І навіть масові заходи правової тематики не вимагають зараз присутності лектора, консультанта а проводяться on-line з робочого місця спеціаліста юстиції.

Напрямки роботи бібліотек у соціальній сфері

Ще один напрямок роботи – популяризація електронних послуг в новому форматі. 24 жовтня в ЦМБ ім. М. Горького відбувся семінар - тренінг «Електронне самоврядування», на якому бібліотекарі та представники їх партнерських організацій вчилися користуватися такими послугами самі з тим, щоб потім донести знання до своїх користувачів.

Напрямки роботи бібліотек у соціальній сфері

Хочете купити квиток на поїзд чи літак, дізнатися які проекти законів сьогодні в розробці у Верховній Раді, соціальні ініціативи вашого депутата та які з них він виконав, надіслати запит в органи влади? Бібліотекар нашого відділу підкаже до якого сайту звернутися та зорієнтує вас на ньому.

Напрямки роботи бібліотек у соціальній сфері

Перспективи співробітництва, що відкриваються в рамках реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» стали предметом обговорення завідуючої юнацьким відділом ЦМБ Згонник Валентини Миколаївни та головного спеціаліста міського управління юстиції Мартиненко Ірини Вікторівни.

Напрямки роботи бібліотек у соціальній сфері

Напрямки роботи бібліотек у соціальній сфері

Адже сучасні бібліотеки покликані не тільки надавати інформаційні послуги а й залучати молодь до формування державної політики, підвищення якості надання адміністративних послуг та розвитку електронної демократії.

Коментарі: Залишити коментар
 
X