Слідкуйте за нами

28-09-2016

 

24 вересня 2016 року в рамках святкування Дня міста  працівники відділу технічної літератури ЦМБ ім. М. Горького, в якому функціонує Пункт європейської інформації,   підготували і провели для мешканців Кременчука  євровікторину «Кулінарна подорож країнами Євросоюзу».

 


На вулиці Соборній біля приміщення Центральної дитячої бібліотеки  була  представлена гарна виставка-інсталяція з різими видами варення, яку майстерно оформила бібліотекар  Тіщенко Аліна  і, яка приваблювала як дорослих, так і дітей.

 

 


А запропонована бібліотекарем відділу Нечипоренко Анжелою  вікторина зібрала величезну кількість людей, які бажали відповісти на питання, що стосувалися  способів приготування  варення в різних  європейських країнах, а  діти ще й доповнювали  свої відповіді малюнками на асфальті.

 

 


Смакуючи варення, учасники вікторини відповідали на питання щодо традицій  приготування варення в різних країнах, а в якості  призів переможці отримували можливість скуштувати ці солодощі, а деякі з них за найбільш повні відповіді отримали  гарно оформлені  баночки з  чудовим та запашним варенням.

 

 

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X