Слідкуйте за нами

17-02-2016
   В читальній залі бібліотеки – філії №4  15 лютого було проведено літературну годину «Вічна таїна  кохання» (за твором М. Коцюбинського «Тіні забутих предків»).

   Видатний український письменник М. Коцюбинський, майстер психологічних новел написав історію одного кохання гуцульських «Ромео» і «Джульєтти». Коли ми вимовляємо «Тіні  забутих  предків», то в  уяві постають  сині Карпати, дзвінкі чисті потоки, пахне  смереками і гірськими травами, А  поряд люди, що вміють вірити й любити і вірно  кохати. Надзвичайно ліричний та драматичний твір. Це один з найвеличніших  творів української літератури  ХІХ століття. Це не просто історія нещасливого кохання – це подорож в казковий та фантастичний світ  гуцульської культури.

 

   Іванові та Марічці – головним героям повісті судилося стати українськими Ромео і Джульєттою, утілити  у своїх літературних долях головне – гармонію людських  душ.

   Повість «Тіні забутих предків» -  це вічна таїна кохання двох люблячих сердець – Івана й Марічки. Це справжній  скарб української літератури, шедевр українського художнього слова.
   На заході також демонструвалися уривки з фільму С. Параджанова  «Тіні забутих предків». Коментарі: Залишити коментар
 
X