Слідкуйте за нами

11-02-2016

17 лютого о 17-00 годині у приміщенні відділу читальної зали ЦМБ ім. М. Горького відбудеться надзвичайна подія. Відкриття року Англійської мови в Україні  у стилі ельфійскої вечірки. У багатьох людей бібліотеки асоціюються лише з навчанням та дослідженням. Проте, бібліотеки виходять за межі стандартів, вони стають для містян так званим Третім містом. Містом де можна зустрітися з друзями, послухати гарні вірші, поспілкуватися з цікавими людьми, випити філіжанку кави і просто посидіти в тиші…

Саме таким містом працівники відділу читальної зали хочуть бачити свою бібліотеку. Тому ми і починаємо презентацією проекту «Бібліотека – третє місто» з неординарної події. На вас чекає творча імпреза «Слідами ельфів: мандри Середзем’ям» Тут вас привітно зустрінуть  загадкові ельфійки та інші бешкетні істоти. Організатори обіцяють багато цікавих розваг та конкурсів, серед яких буде і конкурс на кращий ельфійский костюм.

До ельфійскої вечірки ми запрошуємо всіх хто цікавиться творчістю Толкієна, казковою країною ельфів, чарівною  музикою та танцями.

Запрошуємо представників мас – медіа о 17 годині до відділу читальної зали ЦМБ ім. М. Горького  вул.. Леніна, б. 9/11 для спілкування з організаторами акції.

 

 

Контактна особа зав. організаційно – методичним відділом ЦМБ ім. М.Горького

                                                                                   Тетяна Майдак     т. 5 – 65 – 04

                                                                                    зав. читальною залою

                                                                                    Людмила Миргородська

                                                                                    2 – 02 - 81

                                                                  

cbsbook@ukr.net

Коментарі: Залишити коментар
 
X