Слідкуйте за нами

25-01-2016
    21 січня на вечір «І час над пам’яттю не владний», який відбувся у читальній залі бібліотеки – філії №3 ЦБС для дорослих м. Кременчука, зібралися поціновувачі творчості нашого земляка, поета, прозаїка, голови Національної спілки письменників України, головного редактора журналу «Київ» Баранова Віктора Федоровича.

    Організатори заходу запросили до участі брата поета – Василя Федоровича, дружину – Лідію Петрівну, яка мешкає в Києві, але залюбки згодилася завітати на захід.

 

    Надзвичайно цікавим та хвилюючим видався вечір. Багато нового присутні дізналися про свого земляка. Дві години збігли як одна мить. Дружина поета Лідія Петрівна поділилася бентежними спогадами про щасливі дні подружнього життя, показала рукописи Віктора Федоровича, розповіла про свої наміри перевидати вже надруковані твори чоловіка й підготувати до друку ті, що не встигли побачити світ за життя.

Талановита молодь читала вибрані фрагменти з поетичного надбання поета, а Козак Микола Степанович самобутньо, незвично, дуже патріотично прочитав вірш «До українців», який по праву вважається візитною карткою Віктора Баранова. 

Духовної атмосфери вечору додала відео презентація на пісню написану на відомі й болючі для всіх патріотів слова із вірша – звернення Віктора Баранова «До українців».

Завершився вечір чаюванням – знову ж таки зі щирими, теплими споминами про видатного земляка, який свого часу гірко і щемно звертався до всіх нас «Українці мої! Дай вам Боже і щастя і сил.

                                                               Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
                                                               Тільки хто ж колись небо нахилить до ваших могил, 
                                                               Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна» …Коментарі: Залишити коментар
 
X