Слідкуйте за нами

22-01-2016
       22 сiчня - день Соборностi України. Майже 100 рокiв тому це слово було вписане в iсторiю українського народу, але лише за умов державо-творчих процесiв в Українi цей день набув своєї чинностi. 

        21 січня 2016 р. жителі м/р № 8 та 9  зiбралися   в бібліотеці-філії № 2  для участі  в  патріотичній бесіді «У єдності – сила народу», підготовленої бібліотекарями читального залу, під час якої зайвий раз   переконалися, що Україна — це високорозвинена держава, що вона могутня духом, має свою культуру i мистецтво, дуже багату історію.

 


       Для учасників заходу звучали: «Гімн України», пісня «Україно, Україно…», «Козацький марш»; демонструвалися: м/м презентація «Мальовничі куточки України», відеофільм «Моя Україна, моя Батьківщина».

 

       По закінченні бесіди  ведучі сердечно побажали всім міцного здоро-в’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє Украни! А головне – призвали пам`ятати, що єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків і ми повинні з трепетом зберігати цей безцінний скарб!

        Далі  присутнім було запропоновано переглянути книжкову виставку «Шляхи української державності», після чого  всіх запросили до сімейної вітальні. Для тих, хто ще не встиг ознайомитись з Ретро-музеєм «Від минулого – до сьогодення», була проведена   оглядова екскурсія.        Настрій в учасників заходу був дійсно святковий і, оскільки, нікому не хотілося покидати привітну сімейну вітальню з цікавими експонатами, зустріч закінчилась, для загальне задоволення, імпровізованим концертом, в якому звучали гуморески П.Глазового у виконанні В.О. Мількіна і Н.Г. Зеленської та аматорські вірші  у виконанні В.П. Ярмілової.  Все побачене і почуте надихнуло гостей заходу до зворушливих слів подяки за те, що є в їх м/р центр культури, який об`єднує людей поважного віку і надає їм можливість спілкуватися і завжди одержувати незабутні враження від заходів,  які змістовно і цікаво проходять в б/ф № 2.

Коментарі: Залишити коментар
 
X