Слідкуйте за нами

21-01-2016

 

Двадцяте століття залишило нам у спадок багато подій минулого, які віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності.

     До таких подій належить День соборності України - свято, що відзначається щороку.

 

 


     День Соборності - це день, що символізує возз'єднання України, це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель. Цей факт мав місце 22 січня 1919 року.

     До цього дня у відділі абонементу ЦМБ ім. М. Горького бібліотекар І категорії Манжеліївська Н.А. підготувала виставку - вітрину  "Задзвонили срібні дзвони в Україні".

 


     Книжкова виставка розташована на підвіконні, тому не тільки користувачі бібліотеки, а й перехожі можуть звернути на неї увагу.

Книга, яка привертає погляди - "Моя країна - Україна" авторів Сокол А.В. та Конечна О.М. Ця книга немов запрошує користувачів у подорож по рідній країні, в доступній формі знайомить з історією України, її символікою, природними багатствами та культурою.

 


     Усіх, хто цікавиться історією рідної країни, запрошуємо до нашої бібліотеки, де ви знайдете багато цікавого. Зокрема діє виставка - портрет "За правду й волю" із серії "Історичні постаті України", що присвячена 420-річчю від дня народження Богдана Хмельницького, з якої ви можете дізнатися про Гетьмана України - лідера визвольної боротьби нашого народу від польського поневолення.

     Чекаємо на Вас.

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X