Слідкуйте за нами

03-12-2015
     З 2000 року щорічно День місцевого самоврядування відзначається 7 грудня.
     Бібліотека-філія №2 ЦБС для дорослих розташована на мікрорайоні, де немає ніяких закладів культури, тому книгозбірня стала і сімейним клубом, і організатором вуличних акцій і місцем зустрічі з депутатами. Тематика інформації бібліотеки розширюється до потреб сьогодення.

      В українському суспільстві стало актуальним питання щодо проведення адміністративно-територіальної реформи. Тому 3 грудня 2015 року в приміщенні бібліотеки-філії №2 відбулася бесіда «Громада плюс влада - велика сила».

     Організований захід завідуючою бібліотекою-філією №2 ЦБС для дорослих Коваленко О.О та головою Ради громадськості мікрорайону №8 Бойцовою Н.С

      Виступаючими  Подойниковою О.В та Стегар Л.В до відома присутніх була доведена інформація, що саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення у відстоюванні інтересів своєї територіальної громади.

     Тому бібліотека - це не просто храм знань та центр культурного життя населення, це безпосередньо осередок розвитку та підтримки місцевої громади.Коментарі: Залишити коментар
 
X