Слідкуйте за нами

01-12-2015
    30 листопада,  до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, відділ читального залу ЦМБ імені М.Горького провів виховну годину «Заради життя» для студентів ІІ курсу КрНУ імені Михайла Остроградського.

     Бібліотекар Тристан О.І. виступила з доповіддю про небезпечність СНІДу, шляхи, якими він передається, симптоми хвороби, та необхідність підтримки ВІЛ-позитивних людей.

    Жоден захід, присвячений СНІДу, зараз не обходиться без "Червоної стрічки" - шматочка шовкової тканини, складеної особливим чином. Це символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу. Тож і наші студенти підтримали цю акцію, приколовши яскраві атрибути до свого одягу.

      Молодь мала змогу переглянути агітаційні відеоролики, презентацію про СНІД  та  у віршованій формі закликала всіх до боротьби із хворобою.

 

      Під час  виховної години  студенти взяли участь у тестуванні: «Чи потрібно вам пройти обстеження на наявність СНІДу?». 

     Разом із запрошеними на захід ми прийшли до висновку, що необхідно відповідально ставитися до свого здоров’я та життя. За темпами поширення ВІЛ Україна займає друге місце в Європі і п’яте у світі. Така статистика не може не лякати, тому нам усім варто пам’ятати: небезпека поряд.

  Коментарі: Залишити коментар
 
X