Слідкуйте за нами

09-11-2015
   9 листопада, у День української писемності та мови, у читальній залі бібліотеки–філії №3 пройшов вечір шляхетної поезії «Моя колиско, мова українська».

   На вечір були запрошені користувачі бібліотеки -  поціновувачі поетичного слова та учні ПТУ №6. Запрошеною гостею була відома у нашому місті і за його межами поетеса, автор і виконавець власних пісень, член Національної спілки журналістів України, член спілки літераторів «Славутич» Валентина Олексіївна Філоненко. 

  Поезія цієї незвичайної жінки є скарбом для нації, тому що відроджує її духовність і культуру, віру в любов. До тих пір, поки світять зірки, актуальним буде українське слово, яке так натхненно звучить у творчості поетеси. Валентина Філоненко уособлює сучасний тип людини, що активно втручається у суспільне життя, має визначену громадянську позицію і визначає для себе певні приорітети, їй болить те, що зараз відбувається у її рідній Україні.

   Присутні на вечорі мали змогу почути живе слово поетеси, невимушено поспілкуватися з нею. Поезії, які читала Валентина Філоненко зробили духовно багатшими кожного, хто їх чув, тому що вони спонукають до роздумів і нікого не залишають байдужим. Коментарі: Залишити коментар
 
X