Слідкуйте за нами

04-11-2015
   9 листопада — День української писемності й мови. З цієї нагоди відділ читального залу ЦМБ імені М.Горького 3 листопада  провів в КрНУ імені М. Остроградського для студентів 1 курсу літературний калейдоскоп «О рідна мово! Ти – голос поколінь, землі, віків…».
   Ведуча заходу бібліотекар Волощенко Н. О. розповіла про історію свята, про велике світове значення української мови та літератури, присутні переглянули музичну презентацію «Рідна мова».

    На свято була запрошена кременчуцька поетеса Ніла Іванівна Волкова, член клубу любителів поетичного слова «Цвіт калини», член спілки літераторів «Славутич» міста Кременчук, автор збірки «Життя-палітра промениста». Ніла Іванівна вже має публікації в багатьох альманахах «Кременчука літературного». Її проникливі вірші пронизані любов’ю до Батьківщини, рідного народу та рідної мови. Ніла Іванівна настільки занурила всіх в поетичну атмосферу, що надихнула нашу молодь на читання своїх улюблених патріотичних віршів.

    Чудовим продовженням стала музична частина заходу, яку представила наша талановита читачка Олена Кравченко. Її прекрасний спів не залишив байдужим нікого, слухачі із задоволенням виконували разом з нею відомі народні пісні.

 

   Захід пройшов у теплій та майже родинній атмосфері. Запрошені та учасники щиро дякували за таку чудову нагоду поринути в світ прекрасного, щоб ще раз нагадати собі, що українське слово живе, воно прекрасне і його треба любити та плекати. 

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X