Слідкуйте за нами

28-10-2015

 

 

28 жовтня відбулося чергове засідання Школи успішного та компетентного фахівця присвячена візиту бібліотекарів ЦБС для дорослих до Польщі на двотижневе стажування у бібліотеках м. Гдині. У засіданні прийняло участь 32 працівника бібліотек міста та 2-е наших великих друзів з міста Комсомольськ.

 


У ході засідання ми розповіли про практично всі дні перебування у бібліотеках Польщі, поділилися враженнями про кожну з відвіданих бібліотек. Так зав. відділом абонементу Інна Хмелик була здивована бібліотекою Манхетенн (місто Гданьск), тому наголос у своєму виступі вона зробила саме на цій бібліотеці – медіа центрі. Головний бібліотекар сектору бібліотечного маркетингу Вікторія Старкова, як спеціаліст у рекламі та промоушені бібліотечної справи розповідала про логотип, друковану продукцію та  інтер’єри бібліотек – філій м. Гдиня. Про бібліотеку своєї мрії колегам розповіла провідний бібліотекар філії №6 Резніченко Олена.  Відвідування бібліотеки «Станція Культура» для неї стало самим великим враженням за весь час перебування у Поморскому воєводстві. Про підсумки перебування та про свої враження від роботи методистів ЦБС м. Гдині  підвела завідуюча організаційно – методичним відділом ЦМ Бім. М. Горького Тетяна Майдак.

 


Звісно, всі бібліотеки були цікаві, а їх відвідування корисним для нас,  кременчуцьких бібліотекарів. Кожному сподобалось щось своє, щось глибоко запало в душу. Все  розповіді супроводжувалися відеорядом, презентаціями та коментарями.

Колеги задавали багато запитань, більшість стосувалась комплектування, придбання книг, проведення масових заходів.

 


Працівники ЦБС для дорослих висловлює щиру подяку організаторам особливо п. Магдалене Гершкович, п. Tересе  Арендт, п. Олександрі Ордовськи та Алене Глазкові  за  можливість взяти участь у стажуванні і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Коментарі: Залишити коментар
 
X