Слідкуйте за нами

22-10-2015
   Сімдесят  один рік тому, 28 жовтня 1944-го року, територія української держави була повністю визволена від німецько-фашистських загарбників. Дорогою ціною дісталася перемога Україні. 
   До цієї дати, 21 жовтня, читальний зал ЦМБ імені М.Горького провів  вечір-спомин «Бережемо тих, хто ще з нами, пам'ятаємо про тих, кого вже немає» для  учнів 8-Б класу ЗОШ №10. Захід проводився з метою поглиблення знань учнів про героїчне минуле нашого народу, виховання в молоді поваги до тих, хто ціною свого життя здобув перемогу.

    У вступному слові ведуча бібліотекар Волощенко Н.О. розповіла про жахи і біди, що випали на долю наших дідів та прадідів у роки війни. Присутні хвилиною мовчання  вшанували пам’ять загиблих. 

    На вечір була запрошена наша читачка Ангеліна Прихожа, яка поділилася своїми споминами. Вона розповіла про своїх рідних дідуся та дядька, які пішли на війну захищати свою Батьківщину, але не повернулися, які віддали своє життя за майбутнє України. Дві людини, дві долі, такі різні, але й такі схожі. Їх об’єднала війна. На деякий час ми ніби перенеслись у ті часи, адже наша гостя змогла зберегти і показати нам сімейні реліквії: листи з війни, художні роботи і навіть шкільне приладдя, якими користувались її рідні. Дуже прикро, що такі мужні, сильні й талановиті люди так рано пішли з життя, адже вони ще багато могли зробити для родини і Батьківщини. 

    Хлопці та дівчата  уважно слухали розповідь про героїчне минуле захисників своєї Батьківщини, деякі з них, долучившись до бесіди, згадували воєнні історії своїх рідних. 

   Далі діти переглянули відеофільм «Герої Перемоги», в якому розповідалося про видатних воїнів-партизанів, які зробили вагомий внесок у Велику Перемогу, відважно долаючи фашистські сили з підпілля, та документальну хроніку визволення Кременчука.

    Захід пройшов у чудовій атмосфері, діти співпереживали розповідям нашої гості, задавали запитання і активно долучались до бесіди. Такий вечір-спомин необхідний для дітей, адже він оживляє у нашій пам’яті тих справжніх героїв, яких не можна забувати, тих, хто своїми життями вибороли наше майбутнє. 


Коментарі: Залишити коментар
 
X