Слідкуйте за нами

16-10-2015
     14 жовтня -  День захисника України, свято, що відзначається у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.  В українському календарі є не так багато днів, які увібрали б у себе стільки свят та знаменних дат і подій. 
   З цієї нагоди бібліотекарі відділу абонементу ЦМБ ім. М.Горького вечером 15 жовтня завітали до гуртожитку Кременчуцького професійного ліцею ім. А.Макаренка, щоб провести урок патріотизму "Відлуння козацької слави". 

 Ведучі заходу розповіли про свято Покрови і його значення для козаків і  усіх українських збройних формувань, згадали про сучасних захисників незалежності України, нащадків козацької слави. 

    Бібліотекарі намагалися віднайти та розповісти учням не лише широковідомі факти про козаків, а й малознані, тому цікавіші. Розповіли про бойові мистецтва українців, загадкових характерників. Познайомили з книгами, які принесли з собою для невеличкої виставки. Запросили до бібліотеки.

   На заході було представлено відеофільми, слайди і навіть мульфільм, відповідної тематики. Було проведено гру-конкурс "Марафон веселих козачат" із вікторинами і загадками. Час промайнув непомітно. 

 

   А в самій бібліотеці для всіх користувачів до Дня українського козацтва та свята Покрови оформлено виставку у вікні "Було колись на Україні" і тематичну полицю "Час весілля, час любові" з предметами козацького побуту та рушниками. 

 
Коментарі: Залишити коментар
 
X