Слідкуйте за нами

15-10-2015
   13 жовтня, напередодні Дня захисника Вітчизни, у бібліотеці-філії №10 ЦБС для дорослих було проведено військово-патріотичну годину "Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе".  Працівники бібліотеки О.І.Бондарєва та Л.В Гавеля  звернули увагу присутніх на ці слова поета Василя Симоненка, які яскраво характеризують зв'язок поколінь - від козацтва до сучасності. 

За словами відомого історика Олени Апанович "козацтво виконало накладену на нього історичну місію і врятувало український народ від загибелі. Козацтво не допустило, щоб Україна зникла з карти світу." 

   Сьогодні ця місія покладена на укранське військо. Всім відомо: солдатами не народжуються, ними стають. Тож вимоги до сучасних вояків дуже суворі, і готуватися до служби треба з юних літ. 
   Хлопці, присутні на заході, мірялися силою, витримкою і спритністю. Вони залюбки брали участь у конкурсах "Влучний постріл", "Втеча з полону", "Напоїти коня", перетягували канат, стрибали у мішках, збирали городину і навіть були розвідниками - козаками характерниками -  і все це при активній підтримці залу.

 

    Відшуміла козаччина, відійшла в історію, але підростають достойні нащадки - вправні, кмітливі, веселі і незалежні.  


Коментарі: Залишити коментар
 
X