Слідкуйте за нами

15-10-2015
   10 жовтня, до Дня бібліотек, у читальному залі ЦМБ імені М. Горького пройшов День відкритих дверей у вигляді бібліотерапевтичної години «Бібліотечна симфонія». Захід пройшов у позитивній, творчій атмосфері. Гості поринули у світ прекрасного, змогли насолодитися творчими виступами наших талановитих читачів. Окрім цього, залу прикрашала виставка художніх робіт нашої постійної молодої читачки Оксани Романцової.

    Ведучі розпочали вечір ліричною нотою, потім розповіли дещо про сучасну бібліотеку та її можливості, спектр роботи у різних напрямках. Далі слово тримали читачі, які захотіли привітати працівників бібліотеки та подякувати їм за довгі роки відданої праці. У святковому концерті взяли участь: А. Прихожа, Н. Гладишева, О. Кравченко, А. Карпенко, М. Марченко, А. Павловська та інші. Деякі музичні виступи тісно пов’язані з історією нашого міста, адже Кременчук відвідали багато видатних людей.

     У другій частині заходу бібліотекарі ознайомили всіх з цікавою акцією під назвою «Читацький переполох». Вона мала на меті викликати інтерес до читання, знайти нових друзів та відкрити для себе нову літературу. Користувачі мали змогу обмінятися книжками, поспілкуватися, розповісти про своїх улюблених письменників тощо. 

    Творчі та креативні читачі створили святкову атмосферу у бібліотеці. Пролунало багато чудових пісень та проникливих віршів. Виконавці подарували слухачам незабутні хвилини своїх виступів, зачарували всіх своїми талантами. 

    День відкритих дверей перетворився у справжнє свято, яке не залишило байдужим нікого. Деякі користувачі виявили бажання залишити теплі слова вдячності у книзі відгуків та пропозицій. 


Коментарі: Залишити коментар
 
X