Слідкуйте за нами

13-10-2015
   Цьогоріч  День захисника Вітчизни українці вперше святкуватимуть 14 жовтня в день Святої Покрови. Це свято християнське і національне, воно символізує зв`язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.
   13 жовтня 2015 року  До Дня Українського козацтва і Дня захисника Вітчизни бібліотека-філія №2 ЦБС для дорослих та учнівська молодь ЗОШ №18 підготували вуличну театралізовану історичну годину «Козацькими шляхами».

 

     Бібліотекар юнацького відділу Подойникова О.В. разом з викладачем української літератури Харченко Н.Є. провели заочну екскурсію у часи славетних та мужніх козаків, а в цікавих конкурсах діти показали свою спритність, кмітливість, витривалість, співали пісні та жартували.

    Всі глядачі, що мали можливість побачити вуличне свято мали змогу пройти шляхами майже 300-річної козацької минувшини та відповісти на питання вікторини «Ми родом з України». Переможці вікторини отримали в дарунок книги. На закінчення свята ведучі щиросердно побажали всім козацького здоров`я, невичерпної енергії і наснаги у відродженні кращих національних традицій.
Коментарі: Залишити коментар
 
X