Слідкуйте за нами

12-10-2015
    В рамках декади, присвяченої святкуванню Всеукраїнського дня бібліотек, до Кременчуцького професійного ліцею ім А. Макаренка 8 жовтня  були запрошені бібліотекарі відділу абонементу ЦМБ ім. М. Горького для проведення спільного заходу разом з письменницею, поетесою Кірєєвою Л.Г. 

 Захід проходив  в приміщенні бібліотеки ліцею. 

    Присутнім на зустрічі учням була проведена заочна екскурсія нашою бібліотекою, а також оформлена виставка книг кременчуцьцих авторів "Їм рідний край натхнення дав" і окремо невеличка виставка творів Людмили Григорівни.  
    Учні першого курсу з великим задоволенням слухали  виступ поетеси. Особливо їх вразили вірші про кохання і ставлення до батьків. Поезія Людмили Кірєєвої з перших рядків вражає щирістю, духовністю, глибока за змістом, багата образами. Вона вміє підібрати ключик до людей різного віку. 

 

     Людмила  Григорівна завжди тактовна і доброзичлива. В неї хороша дикція, але від природи не сильний голос. Та коли вона читає свої твори, в залі тихо. А пише вона про все: її хвилює і доля молодого покоління, і життя людей поважного віку. Жінка - турботлива мати, бабуся, дружина. Вона встигає всюди, де звучить поетичне слово: а це і спілка літераторів міста "Славутич", і поетичне об'єднання "Цвіт калини", і літературно - музичний  салон "Журавушка". 

     Швидко промайнули приємні хвилини спілкування з гарною людиною, чудовою письменницею.

     Запрошуємо і вас поринути в світ творчості Людмили Кірєєвої, книги якої користуються попитом в нашій бібліотеці. 
Коментарі: Залишити коментар
 
X