Слідкуйте за нами

09-10-2015
         Свято Захисника України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.  Як говорив Тарас Шевченко: «У своїй хаті – своя сила і правда, і воля», тож маємо обов`язково шанувати тих,  чий святий обов`язок – захищати свою хату, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею.

          08.10.2015 року в бібліотеці-філії № 2 відбувся вечір-зустріч «Героїзм та мужність ідуть поруч», присвячений Дню захисника України. Жителі м/р № 8, читачі бібліотеки, члени  клубу «Душі криниця» мали змогу привітати з цим величним днем слави і пошани почесних гостей  - учасників бойових дій ВВВ Карпенко В.Т. та Авдієнко Т.І., а також  учасника бойових дій під час війни в Афганістані, підполковника запасу, Шкаріна Б.В., та послухати їх спогади про ратні подвиги.

       Вшанування захисників Вітчизни для народу  -  одна  з гарних славних традицій. І сьогодні - ми засвідчуємо політичну спадковість сучасної Української держави від Русі, козацтва, визвольного руху і відмежовуємось від радянського тоталітаризму. 

        «Бажаєш жити в мирі – готуйся до війни.» -  говорить мудре народне прислів’я.  Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому захист Вітчизни - свята справа, яку з честю виконали всі, хто пройшов страшними шляхами воєн у різні часи, роблячи  все можливе, а інколи і неможливе для того, щоб ми могли жити з вами на своїй землі в мирі. 

        Про історичні перемоги українців у боротьбі за здобуття державності та незалежності розповіли  мультимедійні презентації «Історія українського війська», «Козацькому роду нема переводу», «Сучасна  Українська Армія». Музичною ілюстрацією послужили українські народні пісні "Ой у лузі червона калина”,"Ой на, ой на горі…”. А книжкова виставка  «Нелегкий шлях до миру» зацікавила читачів  підбіркою літератури на військову тематику.

 Коментарі: Залишити коментар
 
X