Слідкуйте за нами

02-10-2015
    Професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек - ми, працівники відділу абонементу ЦМБ ім. М. Горького, вирішили відзначити рекламою книги та свого закладу. Для цього на вул. Леніна біля стін бібліотеки ми оформили яскраву книжкову виставку "Сучасна українська книга в нашій бібліотеці"

   Українська книга активно заповнює ніші читацького інтересу, знаходячи собі все більше шанувальників серед людей різного віку і вподобань. Тут і твори на історичну тематику, і про останні події в Україні, про наших сучасників, які шукають сенс життя у непростому світі. Тут захоплюючі детективи і романтичні історії, фантастика, містика і книги "про життя".

     Виставку доповнили портрети популярних сучасних українських письменників, а прикрасили вишиті на полотні маки. 

   Перехожі та наші читачі жваво цікавались літературою, та приводом, який спонукав нас до такого заходу. Зацікавившись, записувались до бібліотеки, фотографували на телефони вподобані книги, щоб прийти пізніше, відзначали, які книги вони ще не читали.

     Надвечір виставка у скороченому вигляді перебазувалась у вікно і ще не один день буде зацікавлювати потенційних читачів. 

     Також до свята в самій бібліотеці було оформлено виставку "Книги мого життя". Книги супроводжують нас змалечку. Тож на виставці, доповненій висловами відомих людей про читання та яскравими листівками, розташувались книги, які були читані нами колись, залишили якийсь слід у душі, були відкриттям. Кожен бібліотекар намагався пригадати і додати на виставку свої улюблені книги. 

     Виставка буде цікавою всім користувачам. Багато з них мають солідний читацький стаж, а виставка нагадує їм про приємні хвилини спілкування з улюбленими книгами, спонукає їх і більш юних користувачів до читання. 

    Запрошуємо всіх бажаючиє до нашої бібліотеки.

Коментарі: Залишити коментар
 
X