Слідкуйте за нами

01-10-2015
    Цієї середи сонячний гарний осінній день додав настрою і посмішок поважним за віком гостям бібліотеки-філії №4. 
    Бібліотека у співпраці з Радою ветеранів мікрорайону №16 подарували радість спілкування учасникам літературної світлиці «На розписному осені човні пливуть мої літа у вирій…»

      Захід присвячений Дню людей похилого віку, який відзначають в усьому світі 1 жовтня, а в Україні це ще й День ветерана. 

      У вітальному слові провідний бібліотекар Багмет С.А. зауважила, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги. Літній вік людини свідчить про досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягати поставлених завдань. Також ведуча звернула увагу на історію виникнення цього дня. 

 

     На свято завітав кандидат у депутати Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Карасьов Григорій Ігоревич, який також поздоровив дідусів та бабусь. Від щирого серця побажав людям похилого віку миру, добра, міцного здоров’я, довголіття та злагоди у їхніх душах. Щирими оплесками дякували старенькі за душевні слова та зворушливі рядки віршів про людську осінь, яка, як і природа, буває різною. 
     Гарний настрій гостей створювали пісні минулих років у виконанні колективу «Дніпрянка» мікрорайону №16.

      В теплій та дружній атмосфері за чашкою чаю та солодощами присутні згадували молоді роки, свої досягнення, труднощі та дякували долі, що дожили до цього поважного віку у відносному здоров’ї та добрій пам’яті.  

 

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X