Слідкуйте за нами

30-09-2015
Ми день бібліотеки святкуєм – 
А серце і радіє, і щемить,
Життя дзвінкою хвилею вирує
І вересень вітрами гомонить.
    25 вересня бібліотека-філія №7 святкувала своє 45-річчя. Для користувачів і мешканців мікрорайону №10 провели захід «У царстві мудрості, історії і тиші».
    Бібліотека сімейного читання всіх радо запросила і прийняла у своїх володіннях, щоб кожен міг напитися живої води з книжкових джерел. 

     Бібліотека – храм добра, до якого приходять ледь навчившись читати, а працівники додають багато зусиль, умінь, винахідливості, щоб для маленьких читачів вона стала казковою домівкою. Тож і перші привітання господарі отримали від найменших користувачів Дерев’янко Д., Терещенко А., Співак М.  Теплими оплесками підтримали гості свята пісні у виконанні учениці школи №24 Олексієнко А. та користувачки пенсіонери Алєксєєвої Н.П., яка разом з онуками заспівала свою пісню. Миколенко Ліза (Книжкова Муза) привітала хлібом-сіллю, який спекла її мама Каткова Надія. 

     Приймали вітання і від солістів хору «Грай гармонь» територіального центру Автозаводського району. 

 

    Веселі посмішки на обличчях гостей підтримали сучасні баба Параска (користувачка Коваленко С.І.) та баба Палажка (Бакай В.Б. – колишня вчителька школи №24) та гуморестки у виконанні Бахчевана А.. За майстерне виконання віршів Шевченка та Єсеніна Котков Д. отримав шалені оплески. Провідний бібліотекар провела літературну риболовлю (вікторина). Переможці отримали призи – книги. 

     Поздоровити «ювілярку» прийшли і колишні працівники філії: Бузина Р.А. та Кобзар Н.В., які і зараз працюють на бібліотечній ниві. 

    Зі словами підтримки і побажань подальшого процвітання виступили і почесні користувачки бібліотеки Рець К.Д., Кузьменко М.І., Куліковська О.С. і подарували книжки із домашніх бібліотек. 

 

     Щиру вдячність працівники бібліотеки-філії №7 висловлюють за теплі слова привітання та матеріальну допомогу у проведенні свята депутату міської ради Гвоздецькому М.М. за солодкі призи і подарунки директору рекламної агенції «Огірок-експрес» Івасишину І.Я.

     Всих гостей чекав солодкий стіл. 

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X