Слідкуйте за нами

28-09-2015
   28.09.2015 р., напередодні Дня міста та Дня бібліотек, колектив філії №2 зробив для жителів м/р № 8 справжнє вуличне свято, зібравши перед книгозбірнею понад 70 осіб.

 

 Люди, що прийшли на захід заздалегідь, щоб зайняти місця, були задоволені чудовою грою аматорів сцени, творчого колективу Територіального центру Автозаводського району, які реалістично та яскраво інсценізували відомий літературний твір нашого земляка, М. Гоголя.

 «…Народні пісні для України — все: і поезія, і історія. Пісні ці — народний літопис, живий яскравий, сповнений барв, істини, який розкриває все життя народу.» - так писав  М. Гоголь. Ці слова актуальні у всі часи і  підтвердженням  їх справедливості   став виступ вокального колективу «Смерічка» Територіального центру з програмою  українських народних пісень. Вся бездонна душа українського народу, вся його слава розкривається в піснях  і ліричних, і веселих, які  були дуже зрозумілі і близькі кожному з присутніх.

 

 На довершення, працівники бібліотеки провели літературні ігри і вікторини за творами М.В. Гоголя, Солоха пригостила  присутніх запашними пиріжками та смачними варениками, а ведучі, Підлубна В.І. та Стегар Л.В.,  побажали всім, хто любить та шанує книгу,  міцного здоров’я , миру, сили і добра, віри у світле майбутнє і наснаги  для його творення.

 

 

 

 Коментарі: Залишити коментар
 
X