Слідкуйте за нами

28-09-2015
       29 вересня  -  особливий день  в історії нашого міста. В цьому році  виповнюється  444-річниця  заснування міста Кременчука і 72-річниця звільнення його від німецького нацизму.

       Саме цій події був присвячений вечір «Війна. Перемога. Пам`ять.», який відбувся 24.09.2015р. в бібліотеці-філії 2.  Для тих, хто пройшов крізь бої, лихо, голод і холод, хто вижив у цій смертельній  війні, бо ми  у довічному боргу перед ними, і тих, хто живе зараз, примножуючи добробут  нашого славного міста, був підготовлений сценарій про історію рідного міста в різні часи, з народження до сьогодення. Для корінних жителів  Кременчука  став цікавим і хвилюючим перегляд відеофільму «Звільнення Кременчука», який повернув їх в ті буремні роки, коли земля горіла під ногами і тільки відвага і самопожертва бійців допомогли звільнити місто від оскаженілого ворога, що залишив після себе руїни і згарища.

       І як контрастно виглядали слайди мультимедійної презентації  «Мій Кременчук – найкраще місто на землі» з зображеннями сьогоднішнього міста з його зеленими вулицями, новими  будовами, парками та скверами, пам`ятниками та фонтанами. Дивлячись на цю красу, душа радіє цим перетворенням, які могли статися тільки завдяки звитяжній праці кременчужан на протязі всіх років після війни. Серед присутніх були і ветерани праці, що приймали участь в відбудові  Кременчука  і його змінах на сучасне  місто-красень над Дніпром.

        В м/м показі  «Місто. Особи. Дати.»  для тих, хто  знаходився в залі, були цікавими фото людей, що прославили Кременчук, які народились, вчились, творили тут, залишивши в спадщину  нам свої наукові праці, художні, музичні і літературні твори,  і те як наше місто вшановує їх пам`ять, встановлюючи меморіальні дошки, пам`ятники,  привласнюючи вулицям, скверам, будинкам культури їх славні імена. 

        На святі був присутнім  депутат Кременчуцької міської Ради Яцина  О.О., який привітав ветеранів ВВВ,  учасників війни і всіх присутніх з святом нашого міста і побажав, щоб ніколи не повторились ті страшні події  41-45-го років, і майбутні покоління завжди жили в мирі і спокої.

        До цієї дати вокальний  колектив "Любава" підготував нову програму,  яка не тільки додала урочистості вечору, але й підняла настрій  веселими народними піснями.

 

 

 

 

 

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X