Слідкуйте за нами

11-02-2015

 

    10 лютого 2015 р. відбулося перше в цьому році заняття «Школи компетентного і успішного фахівця» на тему «Інноваційна діяльність як показник соціальної активності бібліотеки». Воно розпочалося  з консультації методиста на тему «Інноваційні технології в організації роботи бібліотек нового формату». У консультації  було зауважено про нові  нестандартні методи роботи, такі як : бібліо-бар, бібліографічна мозаїка,бібліокараван та інш. Коротенько розповіла про ноу-хау в обласних  бібліотеках України та про постулати бібліотечних інновацій. Завідуюча ОМВ  Майдак Т.О. розповіла про творчі акції як основу позитивного іміджу бібліотек та нагадала,які творчі акції пройшли протягом 2014 року в ЦБС.  Про  книжкові виставки нового формату в комплексі маркетингу та  PR-заходів бібліотеки та поділилася своїми творчими розробками  бібліотекар юнацького відділу Яблуновська В.В.

Про співпрацю відділу абонементу з Арт-групою «Творчий Кременчук» про свої практичны надбання  присутнім фахівцям розповіла Шпак Т.М. завідуюча сектром української книги.

  Старкова В.М.,головний бібліотекар сектору маркетингу зараз працює над соціологічними дослідженнями «Бібліотека-центр медіаграмотності».Вона вміло довела присутнім, що сьогодні обслуговування користувачів неможливо без досліджень походження, характеру, дінаміки їх інформаційних потреб, підкріпивши свої висновки анкетами, які отримали для опрацювання  представники всіх структурних підрозділів ЦБС.

   В 2014 році в бібліотеці-філії №4 розпочалася велика робота над створенням електронної енциклопедії «Кремінь-Еко».Про цей унікальний віртуальний продукт  як фактор розвитку екологічної культури розповіла провідний бібліотекар М.В. Баланчук.Бібліотекарям було задано практичне завдання, на якому вони вчилися писати прес-реліз.Закінчилося заняття школи інформаційно-методичною панорамою,яку провела методист Домбровська О.В., ознайомивши колег з новими цікавими статтями з професійної преси бібліотекарів, яку передплачує організаційно- методичний відділ ЦБС.

 

 

 Коментарі: Залишити коментар
 
X