Слідкуйте за нами

26-03-2020

 

Мабуть, на долю кожного покоління випадають тяжкі випробування. Будь то голод, війна чи епідемії. Та завжди у скрутні часи разом з людиною була книга. Книга, яка радила, надихала, розважала, а головне – дарувала надію.

    Представляємо вашій увазі декілька нових книг, що з’явилися у відділі абонементу ЦМБ, і які ви зможете прочитати, якщо завітаєте до нашої бібліотеки після закінчення карантину. 

  


Дмитро Карпачов «Як дати дитині все без грошей і зв’язків»

   Як правильно виховати дитину? Мабуть кожен із батьків замислюється над цим і відтак поринає в інформаційну безодню, одну за одною випробовуючи різні системи виховання. Автор цієї книжки пропонує підхід, що базується на здоровому глузді й балансі у всьому. Із цією книжкою ви за сім тижнів виведете стосунки з дитиною на новий рівень. Бо ж хто здатен краще виховати вашу дитину, ніж ви самі?...

   

 Дара Корній « Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи»

   Ця книжка поведе читача у дивовижний і самобутній світ українських вірувань. Гортаючи її сторінки, ви дізнаєтесь про поважного домовика, надійного захисника роду, познайомитесь із добрим покутнім, який нашепче вам своє благословення, зазирнете на гостину до справедливого хлівника, який доброму господареві в усьому сприяє, а ледацюг карає. А якщо поталанить, привабите духа щастя з удатною сприйєю, які підуть пліч-о-пліч з вами. Однак стережіться роздоріжжя, бо там духи-перевертні заманюють у потойбіччя стомлених мандрівників.

  Андрій Кокотюха «Вигнанець і навчена відьма»

   Літо 1911 року. Колишній слідчий, а тепер вигнанець Платон Чечель виконує в Полтаві делікатне доручення. Але його затримує в місті ще одна історія – не кримінальна, а містична. У краї діється щось дивне. Псується погода, масово мре худоба, молоду місцеву поміщицю звинувачено у відьомстві, а за всім цим криються старі чужі сімейні гріхи, кривава розплата за які невідворотна…

  


За нашого часу телефон є не лише засобом спілкування. У маленькому пристрої міститься цілий світ – загадковий і незрозумілий для представників старшого покоління. Щоб не просити дітей та онуків пояснити, що означає оця галочка й оте «віконце», пропонуємо завітати до бібліотеки та ознайомитися з книгою «Планшет, смартфон для тех, кому за…»
 Ця книга допоможе легко та просто освоїти смартфон і планшет. Хочете бути у курсі всіх новин, вільно спілкуватися з друзями, які зараз перебувають за кордоном, користуватися адміністративними та соціальними послугами, не виходячи з дому?

   Це видання зарадить з першими практичними кроками й відкриє перед вами широкі можливості в роботі з планшетом і смартфоном.

   

Володимир Лис «Обітниця»

   Хтось дізнався про давній гріх старого Антона Личака, надіслав листа з єдиним реченням: «Час повертати борг» - і збурив його спокій. А в сусідки Ольги своя драма: її син закохується в дочку бізнесмена Єгора, і та відповідає взаємністю, - але юна пара не знає, що насправді вони брат і сестра. Повертається з колонії Богдан, засуджений за вбивство, якого не чинив. Його дружина обрала щастя з іншим, а донька й не підозрює, що в неї є тато…

   Долі мешканців вулички із символічною назвою Обітниця переплітаються в тугий вузол, де свої драми, давні й теперішні почуття.

Коментарі: Залишити коментар
 
X