Слідкуйте за нами

08-11-2019
Комунальний заклад культури
«Кременчуцька ЦБС для дорослих»
14 листопада  2019                                                                 м. Кременчук


     З нагоди Міжнародного дня толерантності      бібліотека – філія №3 ЦБС для дорослих запрошує усіх бажаючих на інклюзивну літературну вечірку за мотивами оповідань збірки «Terra інклюзія 2019» , яка відбудеться  14 листопада об 14-00 год. в приміщенні бібліотеки за адресою вул.. Республіканська, 65
 Мета заходу привернути увагу до проблем соціалізації дітей з особливими потребами. Загалом про інклюзію ми чуємо досить часто, бо наше суспільство спрямоване на соціалізацію людей, які з різних причин відчувають себе обмеженими і потерпають від байдужості, жорстокості та порушень людських прав. Ці питання розглядаються в збірці інклюзивних оповідань «TERRA інклюзія»
Збірка «Terra інклюзія 2019» —  це твори про цікавих осіб з інвалідністю, особисту різноманітність. Це унікальний інструмент суспільної комунікації, вакцина порозуміння та сприйняття. Оповідання цієї збірки – абсолютно різні за літературним відтворенням, але вони об’єднані любов’ю, спрагою до життя, силою людського характеру та волі.
 Серед учасників вечірки —  кременчуцька літераторка Людмила Снітко,чиє оповідання знайшло прихисток у цій збірці. Що ж це за інклюзивні оповідання? Про що вони? І з якою метою пишуться? Про все це ви довідаєтеся, завітавши на захід. 
        Запрошуємо представників мас – медіа  14 листопада о 14 – 00 год. вул. Республіканська, 65 для спілкування з організаторами акції.
Контактна особа зав. організаційно – методичним відділом ЦМБ 
                                                                                   Вікторія Старкова   
                                                                                  зав. бібліотекою – філією №3    
                                                                                  Олена Кузьминська т. 6 – 16- 63
                                                                  
cbsbook@ukr.net

Коментарі: Залишити коментар
 
X