Слідкуйте за нами

31-01-2014
29 січня в Україні вшанували День пам’яті Героїв Крут. В нашій історії немало славних і водночас трагічних сторінок. Подвиг героїв Крут тому підтвердження.
Саме цій славній події української історії був присвячений цикл заходів «Крути: трагедія, подвиг, пам’ять», що був проведений працівниками юнацького відділу ЦМБ ім. Горького Тимощук Л.В. та Згонник В.М.

«Крути: трагедія, подвиг, пам’ять»


Увазі колективу Ради ветеранів мікрорайону №7 було представлено літературно - музичну композицію «Вітри позлітались у Крути на тризну». А для викладачів та учнів ВПУ№7 був проведений вечір історичної пам’яті «Крути: трагедія, подвиг, пам’ять». На вечорі була присутня кременчуцька поетеса О.Пилипчук, автор балади «Дорога на Крути», яка звернулася до юнаків та дівчат з палким закликом бути патріотами своєї Батьківщини, знати і пам’ятати свою історію. На вечорі звучали вірші, пісні, присвячені тим далеким подіям у виконанні учнів ВПУ№7.
Щемом у серцях присутніх відгукнулася розповідь бібліотекарів про далекі події 1918 року, коли 300 юнаків ціною власного життя призупинили наступ набагато численніших російських військ на Київ. І хоча з військової точки зору бій пад Крутами і був програний, але моральну перемогу здобули юні герої, відтак їхній подвиг назавжди вписаний у канони безсмертя української історії, а відтепер і у серця присутніх на заході, які щиро подякували за змістовну та емоційну розповідь працівникам бібліотеки.
«Крути: трагедія, подвиг, пам’ять»

«Крути: трагедія, подвиг, пам’ять»

«Крути: трагедія, подвиг, пам’ять»
Коментарі: Залишити коментар
 
X