Слідкуйте за нами

23-01-2014
«Україно – ти моя молитва» - саме під таким гаслом пройшла історична година-повідомлення 21 січня 2014 року в сімейній вітальні бібліотеки-філії № 2 ЦБС для дорослих.
Захід був проведений разом з громадськістю та жителями мікрорайонів № 8, 9 і мав на меті ознайомити людей з доленосними для українського народу подіями, які мали вплив на розбудову української держави.
В своїй розповіді завідуюча бібліотекою Коваленко О.О. та провідний бібліотекар абонементу Стегар Л. До Дня Соборності в бібліотеці була презентована книжкова виставка «Ти будеш жити, Україно!». «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього», - говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.
Під час заходу звучали пісні як українською та російською мовами у у виконанні гурту « Горлиця» територіального центру Автозаводського району.
День Соборності – це існування неподільної України, це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Вітаємо вас зі святом! Здоров`я вам, миру, добра, злагоди і єдності.

Історична  година  «Україно ти моя молитва»


Історична  година  «Україно ти моя молитва»Історична  година  «Україно ти моя молитва»
Коментарі: Залишити коментар
 
X