Слідкуйте за нами

11-10-2018

Комунальний заклад культури 

«Кременчуцька міська ЦБС для дорослих»

  

  12 жовтня  2018 року                                                м. Кременчук

 

 12 жовтня о 13.00 в Центральній міській бібліотеці відбудеться зустріч із заслуженим лікарем України, почесним громадянином Кременчука Феодосієм Харитоновичем Провізіоном, який цього року відсвяткував свій 90-річний ювілей.

«Вік - фундамент досвіду та авторитету» -  під такою назвою пройде зустріч з лікарем та письменником.

Феодосій Харитонович Провізіон є фундатором педіатрії у Кременчуці. Його вклад в громадське життя суспільства нашого міста величезний. Лікар активно цікавиться досягненнями в галузі медицини, вивчає кращі дослідження і, доповнюючи особистими знаннями та власним досвідом, доносить їх читачам на сторінках своїх книг.

 Феодосій Провізіон буде презентувати свої нові видання «Родителям о детях» та «Об этом должен знать каждый человек», які присвячені проблемам здоров'я і виховання дітей. У них зібрані багаторічні спостереження лікаря щодо профілактики багатьох захворювань та здорового способу життя.

Бібліотека запрошує на зустріч-презентацію представників мас-медіа та всіх, хто дбає про своє здоров’я. У вас буде чудова можливість поспілкуватися з великим фахівцем, поставити йому запитання та отримати професійну відповідь.

 

        Зустріч відбудеться 12 жовтня о 13.00 у ЦМБ за адресою: вулиця Європейська 66/13, зупинка «Водоканал».

 

 

 

Контактна особа   зав. організаційно – методичним відділом ЦМБ

 

             Вікторія Старкова     т. 5 – 65 – 04

Коментарі: Залишити коментар
 
X